Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tarthat a vonzalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tarthat a vonzalmam egy sokkal idősebb pasi iránt?

Figyelt kérdés
Kb 20 év korkülönbség van köztünk, nem tudom pontosan, hogy hány éves az édes:P Mikor meglátom dobog a szívem ezerrel, nem tudom levenni róla a szemem.. Házas úgyhogy tudom, semmi esélyem nála, de azért álmodozni szabad:) Fél éve vagyok ezzel így, meddig tart még ez a rajongás?
2010. febr. 5. 16:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Amúgy nektek mennyi ideig tartottaz ilyen plátói szerelmek? Kb 1-2 év?"


- Kb. 1-2 nap. De inkább egy.

2010. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok lépni, de (csak kíváncsiságból) nagy baj lenne ha lenne köztünk mégis valami?
2010. febr. 5. 16:25
 13/17 anonim ***** válasza:

előzővagyok

Ha komolyabb, akkor eltarthat tovább is, de nem lesz belőle egész életeden át tartó érzés, bár megőrzöd majd a szívedben.

Amúgy megvan a megoldás, ne foglalkozz vele, kényszerítsd magad, hogy mással foglalkozz, és akkor elmúlik. Most te gerjeszted magadban is egy kicsit, nem?

2010. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
utso: 16:22-es voltam
2010. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nagy baj nem lenne, max terhes lennél... (ez nem jó vicc)


Szóval közelről nem is biztos, hogy olyanok a dolgok, mint messziről. Tehát ha összejönne is, lehet, hogy csalódnál. Mennyire ismered? Nincs-e családja? Szokásai? Stbstb

Jól gondold meg, és sztem az eszeddel döntsél, ne a szíveddel!

2010. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nekem az első plátói szerelmem 6 évig tartott (gimiben végig és utána, amíg nem lett egy komoly kapcsolatom, de rájöttem, h az csak pauza volt, mert a szakítás után nem az exemet akartam, hanem őt)

amúgy nem attól függ, h meddig tart a vonzalmad, h a pasi milyen idős :P ha rendszeresen látod, akkor addig tart, amíg nem lesz komoly kapcsolatod.

egyszer én is vonzódtam egy nálam 22 évvel idősebb pasihoz, de szerencsére, csak pár napig tartott, mert nem volt magyar és hazament :)

2010. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
1-2 nap? De örülnék én ennek XD Nekem is akkor jött ő, mikor ment egy másik, de azis tartott vagy másfél évig:( Nálam miért ilyen hosszú ez a folyamat?
2010. febr. 5. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!