Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tarthat a vonzalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tarthat a vonzalmam egy sokkal idősebb pasi iránt?

Figyelt kérdés
Kb 20 év korkülönbség van köztünk, nem tudom pontosan, hogy hány éves az édes:P Mikor meglátom dobog a szívem ezerrel, nem tudom levenni róla a szemem.. Házas úgyhogy tudom, semmi esélyem nála, de azért álmodozni szabad:) Fél éve vagyok ezzel így, meddig tart még ez a rajongás?
2010. febr. 5. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
te is ásd el az apakomplexusodat
2010. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
pedofil vagy ×D
2010. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem pedofil, hanem gerontofil XD
2010. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hany evesek vagytok??
2010. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
17 és fél vagyok=) Én nem apakomplexus. Csak vonzalom egy nagyon helyes férfi iránt.. Ő meg nem akar semmit, úgyhogy nem pedofíl a drága:P
2010. febr. 5. 16:08
 6/17 anonim ***** válasza:
5 perctől 40 évig bármi lehet.
2010. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jajj azt azért inkább ne! Szívesen bepasiznék, de már fél éve azzal töltöm az időm nagyrészét, hogy őt keresem, naponta váltok vele pár szót, de én beérem ezzel, kénytelen vagyok..:)
2010. febr. 5. 16:11
 8/17 A kérdező kommentje:
Amúgy nektek mennyi ideig tartottaz ilyen plátói szerelmek? Kb 1-2 év?
2010. febr. 5. 16:15
 9/17 A kérdező kommentje:
tartottak az ilyen, bocsi:)
2010. febr. 5. 16:15
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen 17 évesen. Semmi baj ezzel, de NE lépj a tettek mezejére.

Most 27 éves vagyok, és szép emlékeim az ilyen fellángolások. Szerencsére nekem a "kiszemeltjeim" közül mindenki kedves volt velem, és - bár szerintem sejtették az érzéseimet - éretten felnőttként kezelték, és nem használták ezt ki.

Van pár ember, akikkel most is jó barátságban vagyok.


Nekem addig tartottak, amíg nem lett másik "kiszemeltem" vagy nem lett kapcsolatom egy korombeli fiúval. Utána megszűnnek ezek a dolgok. Egyébként sem tart tovább 2-3 hétnél szerintem. :-))


Szépek ezek az évek. És később még az "epedezést" ami most talán fáj, azt is szépnek látod majd. Szerintem ez hozzátartozik az élethez.

2010. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!