Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szeretem a fogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szeretem a fogadott testvérembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 éve ismerjük egymást . Nem vagyunk igazi rokonok csak mivel ilyen sok ideje támogatyuk egymást ugy beszéltük meg hogy fogadott tesok leszünk .

Most mit tegyek neki van már barátnője de szeretem .

Mit tegyek most ?



2014. dec. 31. 06:47
 1/10 anonim ***** válasza:
felejtsd el.. gondolj bele mi balhé lesz ebből ha kiderül meg ez nem normális dolog
2014. dec. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van barátnője, szóval felejtős.
2014. dec. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem igazán értem, ti beszéltétek meg, hogy fogadott tesók lesztek, és nem a szüleitek házasodtak össze? :D

Szerintem amíg van barátnője, jobb, ha nem teszel semmit, ha esetleg szakítanak, akkor meg mondd el neki a dolgot.

2014. dec. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Semmi rokoni kapcsolat nincs kőztünk .

Lehet hogy jobb ha tul teszem magam hisz nagyon boldog a lányal .

:( :( :(

2014. dec. 31. 07:09
 5/10 anonim ***** válasza:
egy helyesírási szótárral is támogathatnátok egymást
2014. dec. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a tamogatyuk az milyen tyúk fajta?
2014. dec. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
felejtsd el, mert lehet ha elmondanád a jó viszonyotok is odalenne lehet hogy ő egyáltalán nem gondolja így ahogy te és ha van barátnője akkor majdnem biztos, majd találsz egy fiút
2014. dec. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Told le a támo-gatyátokat, és szarj az egészbe. Majd lesz másik.
2015. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

támogatjuk... - így írják.

Egyébként verd ki a fejedből, hogy szereted. Csak azért "szereted", mert lett neki egy barátja. Gondolj rá továbbra is úgy, mint barátra, és örülj annak, hogy van barátja. Majd ha a barát otthagyja (ha lesz ilyen), akkor legalább mehet hozzád panaszkodni. A barátság egy állandóbb kapcsolat.

2015. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, és beleszerettem - ezt meg így írják.
2015. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!