Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elegge megutálom/utálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elegge megutálom/utálom a férfiakat. Lehet leszbi vagy biszex? 14/l (de amugy is sokat gondolkozom rajta, hogy lehetek e biszex. )

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
14 évesen kíváncsi lennék mi az ami miatt megutálhatod a férfiakat.
2014. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hú, de nagy élettapasztalatod lehet, hogy ezt kitudod jelenteni.
2014. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 es sok minden miatt! De inkabb nem mondom el ugy is hulyenek nezne
2014. dec. 30. 16:47
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kell hozza sok elettapasztalat. Eleg masokat is megnezni
2014. dec. 30. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:
a szexuális beállítottság NEM DÖNTÉS kérdése !
2014. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy volt barátnőm húga csalódások miatt váltott át hetero kapcsolatokról a lányokra, és meg is találta ott a számítását. Egy darabig. Kb 3 év után viszont csak visszatért a fiukhoz.
2014. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14 évesen én meg a lányokat utáltam. Elmúlt. (F)
2014. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
14 évesen nem sok közöd lehet a férfiakhoz, max a fiúkhoz. Amúgy nem, ez nem úgy van, h én mostantól ezt akarom és így lesz...
2014. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Válaszolók, a férfiaktól elmehet egy 14, 13, 12 évesnek is a kedve, ehhez nem kell kifejezetten sok élettapasztalat vagy kapcsolat. Erőszakos szülőkről ne feledkezzünk meg (akkor sem, ha a mostani esetben ez nem áll fenn).


Viszont kérdező, a többieknek valóban igazuk van, hogy ezt nem te döntöd el. Ha nincs benned a hajlam, akkor nem tehetsz semmit, mert sem a homoszexualitás sem a biszexualitás nem az ellenkező nem utálatából fakad. (Persze, mindig van néhány akik emellett irracionális gyűlöletet éreznek irántuk - önismeret hiánya, féltékenység, versengés, félelem, éretlenségből fakadó frusztráció..)

Nézd, nekem van 'szerencsém' egy erőszakos apukával felnőni édes kettesben, de ennek ellenére tagadhatatlanul biszexuális vagyok. Távolságot tartok, de ugyanúgy vonzódom férfiakhoz, akármennyire is van egy alapvető félelmem.


A bizalmat meg kell tanulni nem eddigi tapasztalatainkra építeni, új emberek mindig új dolgokat hoznak(pozitív,negatív - ezek végső soron csak egy egészebb személlyé formálnak téged), kár lenne hagyni, hogy másoknak a múltadból ekkora befolyása legyen a jelenedre/jövődre.

17l

2014. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!