Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem őt. Próbálom elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt. Próbálom elfelejteni de nem megy. Mit lehetne ezekután tenni?

Figyelt kérdés

Elkerülni sajnos nemtudom mert osztálytársak vagyunk.Még év elején jöttünk össze, de két hónap után szakitottunk.Próbálom őt elfelejteni,próbáltam keresni más pasikat,bebeszélni magamnak hogy tetszik, de pár hét múlva mindig rájöttem hogy nekem senki se kell igazából csak Ő.Normális hogy majdnem 4hónappal szakításunk után énmég mindig nembírom elfelejteni?Viszont ő meglehetősen bunkó velem és még be is szólogat,ennek ellenére én imádom....sőt éjszakánként még vele is álmodom:SViszont szeretném őt végleg elfelejteni,de mindig visszakanyarodok hozzá.Mit lehetne tenni?

15/L


2010. febr. 3. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudod ezt erővel tenni... csakis az idő tudja enyhíteni. puszta akarattal nem vagy képes felülkerekedni az effajta érzelmeiden... várj. és hidd el, egy idő után el fog múlni.
2010. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kicsit én is hasonló helyzetben vagyok, csakhogy mi még össze sem jöttünk...

Tudom, hogy milyen nehéz minden nap újra meg újra látni. Mégis, ha nagyon nehéz, talán átgondolhatnál egy másik osztályt...

2010. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez a helyzet csak én vagyok a fiú. Sajnos a lány nem szemétkedik, sőt nagyon kedves velem és megértő...még azzal se áltathatom magam, hogy Ő egy bunkó leányka akit szeretni se lehet. Bárcsak parasztkodna velem is.
2010. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna...:) ugyan ez a helyzet nálam is nyugtasson a tudat hogy vannak még rajtad kívül mások is akik ugyanígy kínlódnak...:)
2010. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!