Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ha a párom nagyon megbántott engem?

Figyelt kérdés
A párommal 5éve vagyunk együtt és nemrég feljött a téma az előző kapcsolatokról!!!Ő elmesélte nekem költői részletességgel hogy kivel mit csinált és hogy az egyik alkalommal olyan jót élvezett hogy azóta sem érzett olyat!!Nagyon megbántott és nem i tudok másra gondolni csak az előző nőire mert amiket csinált az gusztustalan és felháborító!!Szóval mindegyik kúrva volt!!!
2010. febr. 1. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

1. 5 év után ennyire kiakadni igencsak baromság.

2. Máskor megtanulsz olyat kérdezni és olyanról beszélni,hogy ha a másik fél őszintén válaszol, el tudd viselni..

2010. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
5 év után ilyenen kiakadni butaság. Nem hiába van veled már 5 éve. Az egy dolog, hogy egyszer mekkorát élvezett, de veled már 5 éve élvezi az életet.
2010. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
miket csinált ami gusztustalan s miért voltak k.rvák?
2010. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
na igen velem is volt már hasonló dogog!Probáld tul tenni ezen a dilis kiakadáson magad és máskor ne kérdezz ilyet
2010. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!Azt még tudni kell hogy egyik egy Thiföldi kaland volt és hát a akkor a lány megcsinált mindent a másik meg egy nála 10évvel idősebb anyuka volt...egy egyéjszakás kaland...és közben a gyereke ott aludt a másik szobában!!!Ja és nem kérdeztem semmit csak azt hogy elöttem mennyi "barátnője" volt és ő mesélte el ezeket nekem!!Úgy ledöbenntem hogy még kérdezni sem tudtam mert én ezekre alapból nem voltam kíváncsi!
2010. febr. 1. 10:55
 6/11 anonim ***** válasza:
szia! ne tegyél fel olyan kérrdést amire nem akarod hallani a választ :)
2010. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hagyd ott ha ennyire megbántott
2010. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaj istenem....nagyon sajnálom h ilyen helyzetbe kerültél.Én teljesen egyetértek veled,jogos a felháborodásod.Gondolkozz el rajta,hogy ezek az információk után tudnád-e még ugyanúgy szeretni,mint eddig?Ha kétségeid vannak,és úgy gondolod,h egy idő után mikor már lapos lesz a kapcsolatod is más thai vagy egyéb nőhöz futna óriási élvezésért,akkor jobb ha ott hagyod,nem éri meg kétségek közt élni egy ilyen alakkal.Kutyából nem lesz szalonna.És mond el neki az érzéseidet...látni fogod a reakcióját.
2010. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsó válaszolóval. lássuk ő mekkorát fog lesni erre.
2010. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!

Szerintem a pasid kamuzott!

Biztos azt akarja, hogy te is tedd meg ezeket a mocskos dolgokat!


Én a te helydbe én is megmondanám az "igazam":


Így:

Figyelj, én eddig nem mertem elmoddani, de ezt csináltam ezzel a csávóval és itt meg amott egy másikkal ...stb.

Ja, és volt egy pasi, akivel annyira jó volt a szex, hogy még azóta sem élveztem annyira!


Vágj vissza!


De persze kedvesen, jókedvően, duruzslóan!


Ez kell neki! Nézd meg hogy olvad le a mázos mosoly a pofájáról.


Amúgy ha ennyire zavar, hogy ringyó pasid van, dobd ki. Nem szeretjük a ribanc pasikat!

2010. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!