Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szeretőtar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a szeretőtartásról?

Figyelt kérdés
Azon belül is a viszony.hu oldalról. Ugye a lényege, hogy bevallottan családos/párkapcsolatban élők ismerkednek.
2014. dec. 8. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha valakinek ez a fétise, én nem szólok bele.
2014. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok oka és indoka lehet annak,hogy valaki szeretőt tart, ezért nehéz válaszolnom a rövid kérdésedre. Én nem tartok szeretőt és nem is igénylem. Maga a viszony.hu oldal biztos okkal és indokkal jött létre.
2014. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én elítélem. Bár nem akarok utálkozni, és nem játszok Istent.


A viszony.hu szerintem sajnos olyan, mint a drog, meg a prostik. Mindenki elítéli, de igény van rá...

2014. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elítélni a szeretőtartást előítélet.

Pl. egy olyan kapcsolatban ahol az egyik fél terméketlen, tök praktikus és elfogadható dolog szeretőt tartani.

2014. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem az a véleményem, hogy a mai világban már senkit sem köteleznek házasságra, együtt járásra meg pláne...

innentől kezdve szeretőt tartani vagy gyávaság vagy görénység

Gyávaság azért, mert inkább él valaki egy szerinte rossz kapcsolatban, mert nem mer egyedül lenni, vagy görénység, mert tényleg semmi oka nincs arra, hogy valakit, akit nem szeret, vagy nem tart elég sokra, leláncolja maga mellé, miközben másokkal élvezkedik.


Eddig nem tudtam, hogy van ilyen oldal, de a fentiekből következően nem értem, hogy mire jó. Az ott lévők legalább nem hazudnak egymásnak... az is valami.

2014. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Borzasztó pocsék dolog.
2014. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!