Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hasznosnak tartjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hasznosnak tartjátok a blogokat, amik arról írnak, hogy hogy szedjünk fel / tartsunk meg pasikat / nőket?

Figyelt kérdés
Olvasgattam mindenféle írást az interneten arról, hogy "hogy viselkedjek, hogy meghódítsak, vagy megtartsak egy pasit", de nem vagyok benne biztos, hogy ezek hasznosak. Lehet, hogy egy egy módszer mondjuk működik, de akkor is manipulációnak tartom ezt és akár kártékonynak is, mert mi értelme van másként viselkednem, mint amilyen a valódi személyiségem. Amúgy is gáz, hogy őszintén, manipuláció nélkül kevesebb az esély egy párkapcsolatra. 23/L

2014. dec. 6. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert ez valakinek a szubjektív gondolatait írja le - legrosszabb mikor tényként kezelve.


Az ilyen általánosító dumák meg sosem jönnek be mint pl


"A nők az érzékenységet szeretik"

"A nők bunkók"

"A férfiak bunkók"

"tesztelnek a nők"

"legyél flegma és közömbös"

2014. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

100%, hogy nem hasznosak.

Írd le inkább "hogy viselkedjek, hogy meghódítsak, vagy megtartsak egy pasit" vagy linkeld be, és ha nem túl hosszú elolvasom és megmondom, ér-e valamit más szemszögből.

2014. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Egy-két ilyet láttam már a női oldalról férfiként, és inkább az lehetne a címük, hogy "hogyan maradjunk szinglik egész életünkre".
2014. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem olvasok ilyeneket, eszem ágában sincs útmutatók szerint viselkedni.
2014. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Echte fa_szság. De ugyanúgy azok is fa_szságok, amikor arról írnak, hogy alfa hím, béta hím, gamma hím, stb. Meg amikor a darázsderékról meg a hozzá vezető (egyébként semmit nem érő) fogyókúrákról írnak marhaságokat. Ugyanúgy fa_szság az is, hogy hozzánk, férfiakhoz a hasunkon keresztül vezet az út, mert én nem vagyok valami nagy haspók, ha meg dagadt vagy, akkor főzhetsz akárhogy, sosem fogunk egy fedél alatt élni.
2014. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerek ilyeneket. Viszont az biztos, hogy ahogy te is írod, a manipuláció káros. Meg aztán mindenki más, mindenkihez máshogy kell hozzáállni.
2014. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség az egész.

Mondjuk a linke(ke)t azért elkérném, mert jókat szoktam derülni, amikor belefutok ilyen írásokba :)


Utoljára éppen innen a GYK-ról kérte ki valaki a válaszolók véleményét egy pua oldalon leírtakról. Nálam ott szakadt el a cérna, amikor kb. 10 oldal - nem is akármilyen áltudományos - elméleti bevezető után olyan "életszerű" dolgokat ajánl, mint pl. tanulj be egy bűvésztrükköt/kártyatrükköt, amit bármikor előadhatsz...


És ami a legszörnyűbb, hogy éppen egy hónapja láttam egy srácot a bárban, akiről ordított, hogy valamilyen hülye oldalról okította magát. Már én szégyelltem magam helyette, amikor pár erőltetett sztori után a 3 csaj unott fapofával, közben kifelé tekingetve várta a "produkció" végét, miközben egy kártyapaklival szerencsétlenkedett a srác.

2014. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét linkem, csak egy csomó olyat olvastam, ahol nagyon okos nők, vagy éppen férfiak beszélnek kb. arról, hogy ha nagy ívben lesz*rod a pasit, akkor majd jobban fog hozzád ragaszkodni. Meg van egy ismerősöm, aki azzal foglalkozik, hogy más pasiknak tanítja, hogy hogy kell nőket felszedni. (mondjuk szerintem nem hiteles, mert az ismerősöm annyira jó pasi, hogy akkor is ragadnak rá a nők, ha nem akarja. ha én egy kevésbé vonzó férfi lennék, biztos nem hinném el, hogy ő csak azért annyira sikeres, mert jó a dumája)
2014. dec. 7. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!