Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Büdös a nemi szervem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büdös a nemi szervem. Mit tegyek? (bövebben lennt. )

Figyelt kérdés
Sokszor olyan vaj szagú a nemi szervem, mitől van ez? fürdök normálisan, semmilyen tünetem sincs, semmi irritációm,és nagyon zavar. hogy lehet, hogy ne legyen szaga? Hülye válaszokat nem kérek. Köszönöm előre is a segítségeket.
2010. jan. 30. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

vajnak van szaga?


amugy go the doctor

2010. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
olyan mint a vajas kenyér :S de nem érzek semmit. és nem is látod semmi rosszat. csak a fehér folyás ennyire büdös?
2010. jan. 30. 17:02
 3/16 anonim ***** válasza:
vajas kenyér xD LoL
2010. jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz...ha kellemetlen szagú oka van a dolognak.De egyébként az evéstől is függ..a fűszeres kajáktól savanykás tud lenni,fiúknak és lányoknak is...aki dohányzik annak meg kesernyés alapból..bár én nem vettem még észre...használj intim mosakodókat..én kipróbáltam párat,de pl a laktacid nem jött be,csak a carefree...pl én emiatt is szőrtelenítek teljesen alul,mert így nincs semmi kellemetlen izzadáskor sem!
2010. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
lehet, h alapjáraton olyan illatú... sztem te a tipikus savas kémhatású punciillatot érzed vajaskenyérnek :D ha nagyon belefantáziálok, akkor az enyém is hasonlít rá :D
2010. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
akkor valószínű, hogy az étkezéstől. És mitől lehet jobb illatú?
2010. jan. 30. 17:16
 7/16 anonim ***** válasza:
Már nem is tudom mikor ettem utoljára vajas kenyeret, sajnos csak margarinra futja, abból is a teszkósra.
2010. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

de a netre mégis futja ×DDD

ez lol

2010. jan. 30. 17:31
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia, ananászt egyél. azt hallottam, az nagyon jót tesz neki. Ne túl szűk bugyit meg nadrágot hordj. Próbáld ki azt, hogy amikor otthon vagy én nem veszel fel bugyit, esetleg hálóinges hétvége akkor milyen. (mondjuk én még pisi után is használok nedves kendőt) Mondjuk az öregasszonyoknak én mackósajtszagot szoktam érezni ha közel megyek, de arra nem gondoltam, hogy onnan a hmmm részről jöhet.

Próbálj édes gyümiket enni többet, mert az étel befolyásolja.

2010. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a pasiknak az ananászlétől jobb lesz az íze a spermiumnak, (barátommal kiprobáltuk, sokkal jobb lett az ize,) de amikor én itthon kiprobáltam 3 óra mulva se éreztem változást...
2010. jan. 30. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!