Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége miért inkább a nagy mellű nőkre bukik?

Figyelt kérdés
Akit pedig a kis mellek érdekelnek, azok miért azt szeretik? Tényleg szerepet játszik ebben az első kapcsolat(kis vagy nagy mellű volt az első barátnő)?
2008. aug. 15. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Az evolúció a válasz. A nagy mell tudat alatt a termékenységet szimbolizálja a férfiaknál, és még ha nem is a gyerekük anyját akarják megtalálni, a természet azért kitol velük, és mégis azt keresik tudat alatt, aki alkalmas lehet egy gyermek kihordására és táplálására.
2008. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
47%
Szia! Egyátalán nem a nagy nőkre bukunk. Nem számít semmit. Nyugi!
2008. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
A kicsi meg kemény és ruganyos, hogy kiegészítsem az előttem hozzászólót. Épp ezért a nagy, feszes, ruganyos mell mindent visz :D
2008. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Sztem is az első válaszolónak van igaza,mert a termékenységet,érettséget szimbolizálja!!! Én mig egy kismellű lány után ritkán,a nagyobb de formás mellűek után hgyakrabban fordulnak meg a férfiak!!! Meg fontos szerepe van a szexben is...pl előjáték!!!:P
2008. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Egy komoly férfi nem az alapján dönt, hogy valakinek mekkora a melle, hiszen a szerelemben nem ez számít. Azonban tény, hogy a nagy mell figyelemfelkeltő. Természetesen a nagy mellű nőknek nagyon figyelniük kell a megfelelő ápolásról, hogy a nagy mell feszes és rugalmas is maradjon. Szerencsére nekem nagy mellem van, és ez elsősorban nekem fontos. Ha felveszek egy kivágottabb felsőt, az nem azért teszem, hogy látványosság legyek a férfiaknak, hanem nekem esztétikus és nőies. Egy nagy mell csak akkor szép, ha egy nő büszkén tudja "viselni".

Azért egy kis mell is nagyon erotikus, ha formás és feszes.

Petranova

2008. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
A férfiak egy jelentős részének (Engem is beleértve) ez tulajdonképpen mindegy. Oké, hogy az utcán megnézünk egy nagy mellű nőt, de kb. tíz másodpercen belül el is felejtjük. Nem hiszem, hogy ez az a fajta figyelem, amire hajtasz.
2008. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert nagyon erotikus a nagy mell, fantasztikus látvány, mikor az imádott nő lovagol rajtad, és a gyönyörű nagy melleit markolászhatod.
2008. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyet értek az előttem szólóval!
2008. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És a nagy fenék? Széles csípő? Ezekkel mi van?
2008. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, persze. Egy nagy mellő hölgy úgy az igazi, ha szép nagy kerek popsija van, amit szintén lehet markolászni. Nem szeretem a vézna nőket, nekem a nagyon nőis nők jönnek be.
2008. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!