Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen önbizalmam, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen önbizalmam, ha egyáltalán nem látom magam jó pasinak?

Figyelt kérdés
Hiába öltözöm jól, úgy látom adottságait tekintve kb. a pasik 80%-a szerencsésebb nálam, így mégis hogyan lehetne önbizalmam?
2014. nov. 20. 12:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Odamegyek beszélgetni, aztán ha normális, akkor felhozom, hogy menjünk el valahova, aztán ha igent mond, ha nemet, többet nem látom, mert eltűnik.
2014. nov. 20. 12:15
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem öltözködéssel és egy jó frizurával,már elég jól fel lehet turbózni egy pasit.


Ha nem vörös a hajad,akkor pedig nyugodtan növessz egy kis borostát.Az ékszereket pedig felejtsd el :)

2014. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Olyan az arcszőrzetem mint egy 14 évesnek, nem tudok mit kezdeni vele.

Egyébként az öltözködésemre nagyon figyelek, és csak pozitív visszajelzést kapok róla, frizurám is sok kísérletezés után lett megtalálva a fejformámhoz. De ez még mindig nem elég.

2014. nov. 20. 12:25
 14/17 anonim ***** válasza:

nem vagyok hejes nem vagyok kigyurt de mesélek.

elkezdtem edzeni lett egykis formám, vágatam egy hozzám illő hajat és sokan mondták hogy cuki/aranyos a mosolyom és mindig mosolyogtam na ere ősze is jötem egy 10/10es lányal másfél év után szakitotunk de 1hónapja vége de aránylag jol álok nő téren :)

2014. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Először "odabenn" kellene rendet csinálni, utána minden megy. Közhely, de így van. Plusz még egy: arról kell kérdezni a lányokat, amiről beszélni akarnak.
2014. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az "odabent" az nem gyári hibás volt hanem a tapasztalatok által ment tönkre.
2014. nov. 20. 12:48
 17/17 anonim ***** válasza:
De mindegyik? Mi történt? Ha akarod, írd meg priv.-ben, nekem is sokáig ez volt a problémám.
2014. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!