Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Here fájás/zsibbadás?! Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Here fájás/zsibbadás?! Bővebben lent

Figyelt kérdés
1.5 hete kezdődött hogy időnként - enyhe fájdalommal zsibbadnak a heréim - alig figyelek rá de mégiscsak zavar h nem tudom mi van . 12 éves koromban volt ilyen sokkal erősebb fájdalommal - az orvos azt mondta növéstől van majd elmúlik - kb 3 hét után el is múlt.Mára már 17 éves vagyok , és az ágyékomba és érzek néha ilyen húzó-feszülő érzéseket . Lehet hogy még növésbe vagyok ?Esetleg valakinek valami 5lete? köszönöm előre is
2010. jan. 28. 20:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Sok koksztol öcsém!:D

Mivel a tesztoszteronszinted az egekben, és egyes cuccok leállítják a herékben a sp.erma termelést, és ettől is lehet, nekem is fájt, de csak 1 -2 napot, utána helyre állt, ügyesen kell kokszolni, meg a kúra után pár hónappal vissza áll magától a testednek a hormonháztartása is, vagy más cuccal, kúra után vissza állítót 1-2 hét alatt:D

2010. jan. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
only natur vagyok
2010. jan. 29. 17:47
 13/18 anonim ***** válasza:

21:06 (énvagyok az aki irta a hererákot)

egy heréd sokkal nagyob mitn a másik mert azsem kizárt hogy tény azz .. :D

2010. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
hát bizom benne
2010. jan. 29. 18:24
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
ez 100% hogy HERERÁK. :|
2010. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
a faszommal szorakozol hallod ha neked ez vicces akkor menj havat lapátolni kispondró
2010. jan. 29. 21:56
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia, szinte kizárt, hogy here rákod legyen, mivel ez NEM jár fájdalommal, csakis növekedéssel.Éppen ezért olyan veszélyes, mert mire észreveszed, addigra már nehezen vissza fordítható. Neked szerintem, csak simán még mindig növekednek a heréid.
2011. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia nekem is ez volt,9 honapja 1 herés petés vetés metélt vagyok.
2012. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!