Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi szonettról? Negatív pozitív kritikák egyaránt érdekelnek;) Köszi! =)

Figyelt kérdés

Angyal és ördög



Az arcod? Mint az alabástrom-szobor,

Épp oly közönyös, épp oly fagyos!

Mégis gyönyörködni vágyik benne a halandó.

A pillantásod, mint a villám, szikrázó.


S mint az égő parázs, olyan a szemed,

Mellyel a földiek szívét s lelkét megégeted!

Szíved, mint a jeges Mont blanc,

Mit ember soha fel nem olvaszt!


Lelked? Mint ezer angyalé!

Mosolyod? Mint Luciferé…

Pont olyan gonosz a kacajod…


S te csak nevetsz, mert te már tudod,

Veled a földi halandó soha boldog

Nem lesz!


2010. jan. 28. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan hülyeség, h azt gondolod h ocsmány vagy meg ilyenek...akkor ne csodálkozz, ha nem kellesz vkinek...

Egyébként ez egy nagyon nagyon jó vers, és baromira tehetséges vagy. Nekem azért tetszik, mert nem szokványos nyelven írtad, de mégis értehtő, és nincs tele mindenféle érthetetlen metaforákkal. Amugy sztem is áljj tovább, ha ez a csaj tényleg olyan mint ahogy azt a versben leírtad. Fel a fejjel:)

2010. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szép lett, gratu

egyszerre érzéki és picit piszkálódó is

benne van minden, amit ilyenkor érez az ember

télleg nagyon jó lett(még mielőtt valami unatkozó idióta beírna "a télleg" az "tényleg" tudom... )

2010. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik:)

van benen szívfájdalom kicsit szomoró de nagyon jó sztem tehetséges vagy ha te írtad:)

2010. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tényleg én írtam:)
2010. jan. 30. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!