Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Véleményetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Véleményetekre vagyok kíváncsi. Ha negatív ha pozitív.

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 15. 08:35
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Most akkor nem tudom hogy mit kéne tennem! :D

Fogyjak vagy maradjak?

2014. nov. 15. 09:32
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem a fogyásról szól ez igazán, hanem átalakulásról. Fogyj, de építsd vissza izomból.
2014. nov. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Úgy értettem. :D

De mivel szeretnék egészséges maradni felnőtten is ezért valamennyit azért teszek az ügy érdekében.

2014. nov. 15. 09:37
 24/27 anonim ***** válasza:

Azt csináld, amit jónak látsz. Nem nekünk kell ezt eldönteni. Ha jól érezd magad a bőrödben akkor jó, viszont ha nem, akkor változtass rajta.


Ne csak azért mozogj, mert formásabb leszel tőle, hanem azért is mert egészséges. Figyelj arra, hogy mit eszel, táplálkozz egészségesen.


A betegségedhez pedig jobbulást és kívánom, hogy felépülj belőle! :)

2014. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Köszönöm szépen. :) Ebből felgyógyulni nem lehet, de tesizhetek meg minden. Csak többet nem kellenne. Persze szoktam és nem is érzek mellékhatásokat ilyenkor sem de mindegy. Próbálok az orvosokra is hallgatni mert nem akarom feldobni a talpam! :D

Meg ha nem is a legboldogbb az életem.

Szoval majd inkabb a taplalkozason igyekszem változtatni.


Köszönöm mindenkinek a véleményt es a tanácsokat. :)


Szép napot!

2014. nov. 15. 09:50
 26/27 anonim ***** válasza:
Csinos vagy, semmi baj nincs az alakoddal nem kell fogynod egyaltalan, csak setalj sokat. Az esetedben csak egy szalkasitasrol van szo, szoval nyugi, jo no vagy:-))
2014. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
De utolso hova szalkasitson ha noncs is rajta semmi izom??? Legalabb baromsagokat ne irj, setalastol meg nem fog szalkasodni..
2014. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!