Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet megtudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megtudni, hogy valaki meleg? Illik ilyenre rákérdezni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, és először a vőlegényem vetette fel, hogy szerinte biztos meleg. Azért, mert azt mondta, hogy nincs barátnője, hanem alkalmi partnerei vannak. Mondtam a páromnak, hogy nagy cucc, lehetnek azok lányok is, nem mindenki k!rv@zza le azt, akinek nem fizet.


Tegnap viszont azzal poénkodott, hogy még a vőlegényem félreértené, és azt hihetné, hogy közeledik hozzá, s ez az én vőlegényemnek ha megtetszene, akkor nem lenne esküvő. Merthogy van, aki alibiből házasodik. Magyarul poénból leb!z!zta a vőlegényemet, majd közölte, hogy miatta fog engem elhagyni. Utána persze próbálta menteni a helyzetet, mert én bizony sokkot kaptam és szóhoz se jutottam... Hogy egyszer ő is szeretett volna megnősülni, de végül nem jött össze, és hogy neki egyébként semmi baja a házassággal. Majd egy darabig elkísért hazafelé. (wtf?!)


Egyébként semmilyen feminin vonása nincs, kicsit se nőies. De komolyan, milyen férfi poénkodna már azzal, hogy lenyúlja valaki vőlegényét? És egyébként, ha nem motoszkálna a fejemben, hogy meleg, akkor arra gondolnék, hogy én jövök be neki, de most már ennek fényében lehet, hogy a vőlegényem. Az biztos, hogy az esküvőnkön rendszeresen poénkodik, és többnyire oda jut el, hogy elmarad.


A vőlegényemet régebb óta ismeri, mint engem, amióta engem is ismer, azóta a vőlegényemet folyamatosan piszkálja, cseszteti, néha kifejezetten b!nkó vele. Vőlegényem már odáig jutott, hogy nem hajlandó vele többet találkozni, pedig korábban jóban voltak. Nekem nincs ilyen lehetőségem, heti szinten találkozom vele. Velem egyébként kedves, csak hát ez a tegnapi kijelentése verte ki a biztosítékot.


2014. nov. 5. 12:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Te jó ég-.-
2014. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!