Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálatos vagyok? Meleg téma.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálatos vagyok? Meleg téma.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit nagyon szeretek, de tudom, hogy nem meleg/biszex, igaz újabbnál újabb jelek utaltak rá, de nem az, szerintem...

Szóval nyáron akartam vele beszélni, úgy mint szünet előtt, de ő flegmán viselkedett, én meg nem írtam újból rá, fel se köszöntött.

Aztán jött szeptember, úgy csinált volna, mint ha mi sem történt volna, nyomult meg ilyenek, én meg mivel fájt, ezért semmitmondóan viselkedtem vele.

Utána folytatta, fogdosott meg ilyenek, meg egyik gyakorlaton nagyon megtörte a szívem, és feladtam az ellenállást(amit barátom tanácsolt).

Aznap elmentünk vásárolgatni, bementünk egy ruházati boltba, és vett magának egy ilyen övtáskát, amire én is adtam neki pénz, és bókolgattam meg ilyenek, segíteni is akartam feladni rá.

Aztán 1 hétig leszart.. Se köszönés semmi.

Aztán újra elkezdte, és újra pénzt kért, adtam is neki, mert nem tudok neki nemet mondani, esetleg tudtam*...

Utána megint leszart...

Utána látta valami bajom van, oda jött és kedveskedett, én meg teljesen flegma voltam vele, meg is lepődött sietve ment ki.

Aztán meg ígért számomra egy fontos dolgot, amit meg kérdez, de nem tette, azt se tudta mit kérdezek tőle...

Nagyon fájt..

Azóta teljesen utálatos lettem felé, persze már haveri szinten kezelem őt, amit észre is vett szerintem, és azóta megváltozott felém, bár ez mindig így volt, mikor nem érdeklődöm felé, elkezdi ezt...

Az utóbbi időkben mindig tőlem kéri el a "házit" stb-t... amit nem nagyon értek, ott van a többi haverja...

Most fb-n, nem tudom, de sajnáltatja magát, és néha nyálasan ír.

Gondolom mi lesz...

Én meg érzelmek nélkül.

Az utóbbi beszélgetésnél nagyon flegma voltam vele.


Szerintetek mit cisnáljak, én már ezt nem bírom, suliba is már sírok, egyik dolgozatom is 4es lett emiatt.. Szünetbe meg annyira leblokkoltam, hogy észre se vettem, hogy szólnak.

Ő meg csak ott röhögcsélt mögöttem, majd nap végén kérdezett rá, de flegmán válaszoltam rá...

Utolsó nap szörnyű volt.. Mikor megláttam, hogy ott enyeleg egy csajjal akit elvileg utál és undorodik tőle. Elkapott a sírás. Nap végéig csak könnyeztem..



????,:S



2014. nov. 4. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Az első az, aminek téged írt:) viszont szerintem érthető részben, bár nem tudom mennyi idősek vagytok. De elég fiatalnak tűnsz a sztori alapján. Lehet legjobb lenne, ha nyíltan rákérdeznél, hogy csak arra vagy e jó, hogy kihasznál téged (ezt teszi, te is tudod) vagy valamit akar e.
2014. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg kérdezném, csak félek, mi lenne a következménye :S
2014. nov. 4. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi, de ez a srác egy féreg... még havernak sem kéne tartanod, nemhogy még barátnak. Csak kihasznál. Szard le, keress mást. Én is estem bele hasonló hibába. Kicsit depressziós is lettem, de valami kirázott belőle és akkor otthagytam azt a gyökeret. Rövid az élet... érdekbarátok kell a hóhérnak. Keresd már osztálytársaid társaságát, beszélgess. Keress valamit/valakit amivel elfoglalod magad mert így csak magadnak fogsz ártani.
2014. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!