Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 vagyok, most jöttem össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 vagyok, most jöttem össze egy 15 éves sráccal. Még nem csókolóztam. Szerintetek gáz? Mit fog szólni ha elmondom? Gáznak talál majd? :S

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
akkor lesz gáz ha 20-30évesen nemcsókolóztál
2010. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én személy szerint 16 évesen csókolóztam először. Manapság már lehet ez cikinek számít, pedig szerintem egyáltalán nem az. Szóval ha azt mondja, hogy gáz ez a dolog, akkor mondd meg neki, hogy keressen valami 13 éves kis ribit és fordulj sarkon;)

Egyébként ha rendes a srác akkor ez nem fogja zavarni, szóval nyugi;)

18L

2010. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hogy lenne már gáz?
2010. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ne mondd el neki. majd jön a dolog. :D

hajrá.

2010. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jajj dehogy gáz 13 évesen! Én 16 éves lány vagyok, de még nem csókolóztam. Gondolhatod, nekem milyen gáz:(

Mondd meg neki nyugodtam:) Főleg 15 évesen nem fogja gáznak találni, mert lehet, hogy még ő is ebben a cipőben van. Ha meg nem, és esetleg csak röhög rajtad, akkor hagyd ott a francba:)

2010. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20:35-nek: Az sem gáz, hogy 16 évesen nem csókolóztál... Ez nem gáz vagy nem gáz kérdése, mindenki akkor csinálja (akkor kellene), amikor a megfelelő partnert megtalálta hozzá.
2010. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) nem fogok rágörcsölni a dologra, elvileg úgy is jön majd magától:D
2010. jan. 26. 20:37
 8/14 anonim ***** válasza:

Jaj ez most olyan nosztalgikus nekem...:)eszembe jutott az en elso csokom es hogy en is ugyanennyire feltem tole.

En azt tanacsolom ne szolj neki egy szot sem errol. Ugysem lehet megallapitani ki csokol eloszor vagy ki egy gyakorlott smarolos...:)Engedd el magad, add at magad az erzesnek...mindenbe bele kell jonni, hidd el menni fog, hagyd hogy megtortenjen:)

21L

2010. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy ha megtörtént és úgyérzed minden jólment akkor mond, hogy igazából ez neked az első volt. Hiddel nemfog kinevetni. ( Ha igen akkor pofonvágni és otthagyni ) ha mondjuk valami mégis balul sülne el akkor én kussolnék, aztán majd késöbb elmondom neki, hogy ő volt az első...
2010. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanácsotokat :)
2010. jan. 26. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!