Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek még mindig szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még mindig szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Lehet ócsárolni nyugodtan,de megcsaltam 3szor a barátnőmet... a legutolsónál pedig segítettek a barátnői és megismerkedett egy fiúval a sulijából ami lassan 1 éve lesz (a megcsalás) azóta mintha kicseréltek volna...rájöttem mit tettem,csoda hogy mellettem van még tudom,de mindig mondta nekem hogy csak tetszett neki és soha nem volt belé szerelmes,de én mindig úgy éreztem mert amikor a képbe került engem letiltott stb...aztán megint keresett,én meg ugye szeretem és mindig vissza mentem volt hogy egy hónapban 4szer csináltuk ezt minden hétvégén és most néztem meg a csávó adatlapját és az összes képet lájkolta,nekem azt mondja hogy elfelejtette és hogy engem szeret...de nemtudom.Abba kéne hagynom?Sokat küzdöttem érte amikor elveszítettem,lehet nem is kellet volna vissza fogadnia.De igen elkúrtam.

2014. okt. 30. 05:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem bírtam aludni emiatt és hátha ti segítettek valamiben...
2014. okt. 30. 05:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Figy ezek után ez már nem fog örökké tartani. A lány vergődik még, mert gyenge, de tudja nem te kellesz neki. A megcsalásokról meg szokjál le szerintem, ne tegyél tönkre egy rendes lányt. Persze ez visszafelé is érvényes... Gondolom nagyon uralkodtál rajta igaz? Aztán meg eldobod. Szerintem az ő boldogsága érdekében hagyd őt békén. A másik srác valami lelkitámasza lehet. Egyszer legyél tényleg korrekt vele és te szakíts inkább és gondolkozz el rajta, hogy ez megérte-e neked... Ez most a legtöbb amit tehetsz érte és magadért is.
2014. okt. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De amikor mondom neki hogy oké vége akkor mondja hogy ne ő szeret engem stb stb...énis szeretem őt...de na
2014. okt. 30. 07:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem uralkodtam.Teljesen normális voltam/vagyok mindig mondja hogy ő a régi énemet akarja.És hogy tudok e olyan lenni én mondom hogy persze de nem,mostanában adok neki jeleket pl:nem keresem annyira,csak este írok neki és szóvá is teszi de jön a hülyeségeivel hogy szerinte nekem más csajom is van mert nem foglalkozok vele annyit és hogy szánjak rá több időt.
2014. okt. 30. 07:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, hogy mivan! Tisztázzátok le, ki mit akar öszintén. Szeretitek-e egymást, és folytatni lehet-e még a kapcsolatot. Utána pedig be kellene tartanod a következöket: Ne csald meg!! Tiszteld, és adj meg neki mindent, ha már ennyi csalódás után ebbe belement! És írj neki, keresd, hívd fel! Nem fogsz nyomulni! Jóreggelt, jó éjszakát SMS nagyon aranyos tud lenni! És ne csak azért hivd át, hogy lefeküdjetek! Filmezzetek, sétáljatok, mozi, kávézó, stb. És egy nagyon rendes lányt fogtál ki! Szeresd nagyon-nagyon!!!!!!
2014. okt. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!