Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok egymást csikizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok egymást csikizni a pároddal? Hol vagytok csikisek?

Figyelt kérdés
Mi sokszor csikizzük egymást a barátommal:) Én szinte mindenhol csikis vagyok:)
2010. jan. 25. 21:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

5. válaszoló: Hihi:) Az én barátomnak meg a dereka csikis nagyon, hogyha egy ujjamat végighúzom:) Akkor összerezzen és hangosan felnevet, olyan édi:)

6. válaszoló: Na, akkor gyakorold azt a fogást XD

2010. jan. 26. 08:29
 12/17 anonim ***** válasza:

A barátom csikiz engem rengeteget, de főleg azért, mert én valamiért élvezem :$ Na de persze csak Tőle! :) Ő egyáltalán nem csikis, én viszont nagyon, és jó sok birkózás alakul ki ebből :P :D Főleg a talpamon, hónaljamon és az oldalamon vagyok csikis.

20/l

2010. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szia 17:20-as. Az jóóó, birkózni mi is szoktunk:)Mekkora mázlija van a barátodnak, hogy egyáltalán nem csikis:)
2010. febr. 1. 20:09
 14/17 anonim válasza:

szoktuk nagyon sokat csak ő előnyben van csak a háta csikis én pedig mindenhol :D csak az a rossz hogyha úgy találkozunk hogy haverjai is ott vanna mert akkor nagyon sokat csikiznek de barátomtol nagyon szeretem meg ha rossz kedvem van mástól is :)

egyébként talp,hónalj,térdhajlat,comb,has,hát,derék,nyak, szval gyakorlatilag mindenhol :D

2011. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Főleg ő engem, mert ő nem szereti. Engem viszont rettentően felizgat. Mi nem birkózni szoktunk, hanem inkább azt szokta "tesztelni", hogy meddig bírom. (26/F)
2011. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nagyon függ attól, hogy mikor csináljuk, milyen hangulatban van. Nejem ha fáradt, alig csikis.Ám ha pihent, akkor a szexet sem akarja, amíg jól meg nem csikizem. Azt mondja, ez jobb mint egy dugi!! És olyan edesen szokott tiltakozni, hogy "neee, hagyd abba!" Persze hálás, hogy nem hallgatok rá!

Hetvégeken reggel a leg csikisebb. De a honaljat csak akkor engedi, ha már máshol jól felizgult!Édiii!

ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nejem közepesen csíkos, de bírja, és csak mozog tőle. Szex előtt ez mindkettőnknek szinte kötelező, ettől előkészülünk.

Én viszont csak a jobb talpamon és főleg a teljes mellkason vagyok csíkos. Szintén nem vagyok hangos, de a párommal hadonàszok, öklömet szorítgatom, szàmat harapdàlom. Ez pedig nagyon tetszik neki, és mindig mondja, hogy ha így élvezed, akkor még gyötörlek! Édesen éllvezi!

szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!