Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok egymást csikizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok egymást csikizni a pároddal? Hol vagytok csikisek?

Figyelt kérdés
Mi sokszor csikizzük egymást a barátommal:) Én szinte mindenhol csikis vagyok:)
2010. jan. 25. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
a végbelemben
2010. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szoktuk, de helyzeti előnyben vagyok, ő mindenhol csikis, én meg nem igazán:D 18f
2010. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Uh nálunk pont fordítva van :D nálunk én vagyok a nagyon csikis, bnőm meg csak itt-ott :S:D

21/F

2010. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Sziaszotk:)

1. válaszoló: Huhh:) Én még ott nem tapasztaltam, hogy csikis lennék:)

2. válaszoló: Hehe:)

3. válaszoló: Nálunk meg én vagyok a csikisebb, de azért a barátomnak is vannak olyan pontjai:) Én mindíg azokat veszem támadásba:) Talp, hónalj, nyak, hát, derék. Ezeken a helyeken nagyon csikis:)))))

2010. jan. 25. 21:53
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Mi csokizni szoktuk egymást anál után.
2010. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3. vagyok :D hát én: Talp, hónalj, nyak, hát, derék, fül, ágyék, sőt néha még akkor is ha hátulról beletúr a hajamba :D ezzel szemben bnőm csak: fül, nyak :S néha honalj+talp :D
2010. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: :))))
2010. jan. 25. 22:00
 8/17 A kérdező kommentje:
Szia 3. válaszoló:) Húú, te is sok helyen vagy csikis:) A barátnődnek szerencséje van, ha valaki nem ismeri, hogy hol csikis, mert ha ott csikizi pont, ahol nem csikis, akkor benézte:)
2010. jan. 25. 22:03
 9/17 anonim ***** válasza:
mi is szoktuk barátommal :) ő van előnyben mert én mindenhol nagyon csikis vagyok, kivéve a talpam (nem is értem:D) ő meg csak a mellkasán és szigorúan csak akkor ha két ujjal cirógatom :) hmm most is úgy megcsikizném :))
2010. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én nagyon csikis vagyok szinte mindenhol, de főleg a hátamon és az oldalamon. és a barátnőm ezt gonoszul ki is használja :D ő meg sajnos nem csikis, bár néha sikerül úgy megfognom a combját hogy csikis neki de ez nagyon speciális fogás és nem mindig sikerül :D 21F
2010. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!