Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép ez a lány? (kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép ez a lány? (kép)

Figyelt kérdés

Nos, ő az egyik ismerősöm és elámultam hogy több száz lájk van a képén, szerintem borzasztóan kihívó. Annyi tetszik benne, hogy nem sminkeli magát és így se csúnya az arca, mondhatni szép. Sminkkel még jobban nézne ki, de attól még a melle... Ti mit gondoltok az ilyen lányokról? Hány évesnek néznétek?

[link]



2014. okt. 28. 15:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
83%

push-up melltartó csodákra képes. :D

Amúgy emberek nem kéne ám itt tetetni az álszentet. Azok akik azt mondják, hogy 'átlagos', meg 'úgysem kéne'a valóságban a fele karjukat odaadnák érte. Én legalább kimondom, hogy helyes, ápolt, és a lányok többsége nem ilyen szép mint ő. Stílusa ahogy pózol elég rossz, de bűne a koré, mely szülte őt, amiért nem lehet hibáztatni.


Ha magatokkal nem is, de másokkal legyetek már őszinték. Például amikor ideírnak kvazimodo féle figurák, arra egyből megy a pátyolgatás meg dicséret, ellenben egy szép lányt egyből lehúztok. Még akkor is ha nem az eseted, legalább annyi ízlésed legyen, hogy tudd mi a szép.

Köszöntem.

2014. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Hercegnő_: ) ***** válasza:

20: Irta a kérdező is,igencsak okos lány.

A pózolgatásból itélünk meg valakit?!


A könyvet sem a boritója alapján kell itélni.


Ma ez a divat,csücsörits,akkor leszel menő és szép..Talán csak eleget akart tenni másoknak,azt hiszi ettől jobb.


21-es egyetértek.Csak nem merik felvállalni,de képzelem mi lenne,ha élőben látnák a lányt.Akkor már kellene..

2014. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
70%
# 21: Na és a kvazimodókat szerinted miért pátyolgatják? Mert ők is azok. :)
2014. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
nem csúnya de nem kéne le ríí róla hogy nem az eszéért fogják szeretni.
2014. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
88%

22: Szerintem az különbözteti meg az értelmes lányt a butától, hogy nem áll be a sorba a többi hülye közé.


Mindenesetre lehet, hogy értelmes (bár kétlem), ettől függetlenül nekem nem tetszik.

2014. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

#23-as igazad lehet, vagy csak annak hiszik magukat ezért így tudnak velük érvényesülni. Ha meg megmondod az őszintét akkor lepontoznak mivel így nem mutatsz empátiát.


De valahogy úgy elegem van már abból, hogy akik ideírnak azoknak közük nincs a valósághoz... :D

2014. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszt!
2014. okt. 28. 16:46
 28/33 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az arca átlagos, vagy csak kicsit szebb, de igen jó mellei vannak és ezzel már nyert ügye van. Még ha az arca kevésbé lenen szép, akkor is.

F24

2014. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
17 évesnek nézem Fruzscsókot :D
2014. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
44%
amire gondolok a kép alapján,hogy szeretne valamilyen szinten plázacica lenni,de ehhez sem az anyagi lehetőségei,sem a gátlástalanság nem adott.
2014. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!