Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk! Ti letennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Ti letennétek a cigit, ha tudnátok, hogy a barátnőtök nem szereti?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egész biztos. Cigizni elkezdeni se lett volna szabad. Borzasztó káros, pénznyelő és undorító. Tiszteld a barátnődet annyira hogy ha már ő van olyan okos hogy utálja, akkor te sem csinálod.
2014. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mr. Truth ***** válasza:
85%
ha ugy a barátnőm hogy dohányzom akkor elfogadta azt hogy dohányzom... akkor meg ne legyen baja vele... ha megkér hogy mellette, illetve közelében ne dohányozzak azt megteszem, de ne akarjon megváltoztatni ha egyszer ugy elfogadott ahogy voltam...
2014. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy nem nehéz leszokni a cigiről, nekem tök lazán ment... és nem is nő miatt, hanem csak úgy. :P
2014. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha valaki 20 éve dohányzik az teljesen más... :/
2014. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem reális a kérdés. Egy dohányossal egy nem dohányzó soha nem jönne össze. Így a kérdésben vázolt szituáció gyakorlatilag lehetetlen.
2014. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
# 5: Ez baromság. Bőven láttam én már a baráti körömben olyat, hogy dohányos és nem dohányos boldogan élnek. ;)
2014. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: Azért ez nem egészen így van. Anyum nem cigizik, a barátja igen. Csak nem egy légtérben. De már próbált leszokni, de nem sikerült neki.
2014. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Leszoktam én magamtól is.
2014. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. okt. 28. 11:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki miatt letenném, az saját magam lennék. De szerencsére a szagától is felfordul a gyomrom.
2014. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!