Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknál bejön a "kakastaré"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknál bejön a "kakastaré"?

Figyelt kérdés

Gondolok én itt ilyenre: [link]

[link]

[link]


2008. aug. 12. 20:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről nemszeretem, mert olyan feltűnősködős, és kirívó. Inkább maradjanak a sztárok ennél a frizunál...:S
2008. aug. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A hasam még fejlesztés alatt áll, de majd meglesz az is. :)

Nekem nincs megfestve!

2008. aug. 13. 09:04
 13/18 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentre: szeretek kitünni mindenhonnan picit nagy az egom. :)
2008. aug. 13. 09:06
 14/18 anonim ***** válasza:
te ha még kukorékolsz is mellé akkor tuti bejön, max a baromfiudvarban keresgélj!
2008. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell így leszólni szegényt, utolsó válaszadó.


ha ez neked tetszik, csináld, látod, a rasztásoknak is van barátnőjük, pedig az sokak szerint igénytelen (egyébként nem). nekem (lány vagyok) nem jön be a kakastaréj haj, de ennek is megvan az oka, én a hosszú hajat szeretem:) de bőven találsz olyanokat, mint itt is láthatod, akiknek tetszik. de valóban, a fő az, hogy neked megfelelő legyen, és mondjuk tükrözze a stílusodat.

2008. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
speciel nekem nem jön be... de ettől lehet hogy más csaj megőrül a frizudért.
2008. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Hasonló a stílusom a képen belinkelt személyel, mivel én is focista vagyok.


A stilusom pedig a sportos és a laza keveréke, de inkább sport felé.

2008. aug. 13. 10:33
 18/18 anonim ***** válasza:
Sztem q*va jól néz ki:P Nekem pont ezek a típusú fiúk tetszenek szerintem hagyd így a hajadat:)
2008. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!