Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha ez történne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha ez történne?

Figyelt kérdés

tegyük fel sétáltok az utcán és jön veletek szembe két fiú kézen fogva, esetleg még meg is csókolják egymást.

Mit tennétek?


A másik verzió ugyanez csak ott két lány tenné ezt.



2014. okt. 17. 17:46
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Közönséges, félsz vagy szégyelled?


(Leszbikusként hánynom kell az olyanoktól akik ilyen meghunyászkodóak.)

2014. okt. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem erről van szó! Egyszerűen csak undorítónak találom. Senkinek semmi köze a másik nemi életéhez. Nem értem mire jó ennyire büszkének lenni és mutogatni az elb*szottágot?!
2014. okt. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Jó, hogy nem szégyelled.

Te ez a fajta meleg vagy, aki túlkompenzál a külvilág felé, éjjel meg rusht szíva kap majdnem agyvérzést?

2014. okt. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Az, ha valakivel kézenfogva mész, az nem a nemi életedről szól, hanem a köztetek lévő érzelmi kapcsolatról, amit nem kéne szégyellni.
2014. okt. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Nem kell analizálni. A leszbikusok mindig olyan okosak, ezért is rettentően szeretem, amikor "megszólalnak" :)
2014. okt. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 Ciana ***** válasza:

Szerintem a kézen fogással nincs semmi baj, szerintem nagyon aranyos, én megmosolyognám őket biztos. De viszont a csók ... Azt nem igazán szeretem, mármint heteroknál sem. Lehet gonosz vagyok, de az nekem sem módi. Egy kis szájrapuszival még nincs semmi baj, de azt sosem szerettem mikor párok erősen smárolnak az utcán, buszmegállóban, vagy egyéb helyeken.

20/L/L

2014. okt. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
49%
én is utálom... legszívesebben közéjük finganék
2014. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Leszbikus nő vagyok. A barátnőmmel nem szoktuk visszafogni magunkat, nem is lehet, annyira őrjöngünk egymásért. :) Általában helyzettől függően teszünk, vagy nem teszünk valamit. Pl. nagyszabású ünnepségeken, ahol inkább nemzetibb az összetétel, sosem fogjuk meg egymás kezét, vagy csinálunk bármit is. Valójában nagyon ritkán fogjuk meg egymás kezét, nem vagyunk már tinik. Inkább atkarolom, vagy átölelem, szájra puszi. Én úgy gondolom, hogy nem kell az utcán mutogatni senkinek sem a magánéletét. Undorító, mikor egymás szájában vannak a heterók is pl.
2014. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar.De én nem szívesen csókolóznék az úton még ha heteró lennék sem.

Nem tudom,nekem ez olyan fura dolog.

Meg inkább arról szól,hogy a külvilág felé mutogatod,hogy te is beléptél a párkapcsolatban élők táborába!

Amúgy ez marhára senkit nem érdekel szerintem,mégis sokan teszik,főleg heterók.


Szerintem aki igazán boldog egy kapcsolatban annak annyira nem fontos,hogy ezt az utcán idegen emberek lássák.

Szerintem ezek a "mutogatós"kapcsolatok a legfelszínesebbek.

Rengeteg olyat látok,hogy látni rajtuk,hogy azért csüngenek egymáson,hogy mások nézzék őket,pedig annyira nem is szeretik egymást.


Ettől függetlenül nekem nincs bajom azzal,ha valaki ezt teszi,nem vagyok prűd vagy konzervatív,csak szerintem inkább alacsony IQra vall.


26/F/M

2014. okt. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
A kézfogás még belefér úton,bár az is olyan dolog nekem,hogy 2 ember nem nő össze,nem kell egymásba kapaszkodniuk még az úton sem,egyrészt nagyon helyet foglalnak,nehezebb kerülgetni őket.
2014. okt. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!