Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha ez történne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha ez történne?

Figyelt kérdés

tegyük fel sétáltok az utcán és jön veletek szembe két fiú kézen fogva, esetleg még meg is csókolják egymást.

Mit tennétek?


A másik verzió ugyanez csak ott két lány tenné ezt.



2014. okt. 17. 17:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
100%
Egy hétig voltam fent Pesten a barátomnál. Rengeteget sétáltunk, nézelődtünk. Mindig fogtuk egymás kezét. Semmilyen atrocitás nem ért minket. Pozitívan csalódtam. Egy fújt azért hallottam, de azt nem tudom, hogy nekünk szólt-e, de leszartam. :) Boldog voltam, hogy a párommal lehettem.
2014. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

semmit. max megnézném hogy milyen aranyosak:D ha fiúk. ha lányok, akkor közömbös a látvány:D


22/L

2014. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam meleg párokat látni kézenfogva az utcán (nem Pesten). Mit tennék? Nem tűnik különlegesebbnek, mint egy hetero pár.
2014. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Ha két lány tenné annyit mondanék hogy "ok" majd mosolyogva tovább sétálnék.


Ha két fiút látnék megjegyezném hogy "jaj milyen cukik, oh csókolóznak ez is olyan cuki" még meg is fordulnék utánuk :)

és szintén mosolyogva mennék tovább :)

2014. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

A lányok különösebben nem izgatnának,talán észre sem venném :D

A fiúktól meg elpirulnék :D nagyon tetszene,biztos megállítanám őket,egy pár szóra, elmondanám nekik milyen cukik

2014. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:

Semmit.Tudod,egy gorog filozofust mondta:'Olyan sok dolog van a vilagon ami engem NEM erdekel.'En is igy vagyok.Azt csinalnak amit akarnak.Engem nem zavarna.

14L/Szekelyfold

2014. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Ugyanazt csinálnám, mint a heteró párok esetén: egy pillanatig odanéznék, aztán mennék tovább a dolgomra.


27/N/Csongrád megye

2014. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim válasza:
Megmondanám nekik hogy cukik :D
2014. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Ha megfogod az azonos nemű párod kezét az utcán, az minden másnap fog érni egy beszólást.

Tapasztalat...

2014. okt. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
16%

Én meleg vagyok, de szerintem ez baromira nem tartozik senkire sem. Annyira magánügy!

Van barátom, de utcán véletlenül sem fogjuk meg egymás kezét, nemhogy még csókolózunk is.

Szerintem annyira köszönséges utcán páváskodni " gyertek üssetek agyon mert b uzi vagyok"

Mert a legtöbben direkt provokálják a homofóbokat, aztán meg ki vannak akadva, hogy jól agyon lettek b*szva .. Senkire nem tartozik, hogy ki kivel fekszik le vagy éppen jár

2014. okt. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!