Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, h egy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, h egy csúnya fiú nehezen hiszi el, h tetszik egy szép lánynak?

Figyelt kérdés

Szòval a srácnak már idötlen idök òta tetszik a lány,kicsit a megszállottja.Vègre a lánynak is tetszik a srác,ki is mutatja a srác is látja,a lány nem egy nyomolùs csaj,mègis a srác ùgy èrzi h ö kevès ehhez a lánynoz...


Van ilyen ès ha igen mi a megoldás?



2014. okt. 12. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Manapság még sokan elvárják lányok, hogy a fiú kezdeményezzen vagy lépjen.

És szerintem nem lehet beosztani valakit csúnya vagy szép kategóriába. Mindenkinek más jön be, régebben én is nehezen hittem el, hogy tényleg tetszek a barátomnak. Azóta se olyan nagy az önbecsülésem, sok bántást meg csúfolást kaptam régebben:s

Ha úgy érzed hogy bejössz a lánynak akkor hívd el, de előtte beszélgess vele sokat.

2014. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem küldi el a válaszom?
2014. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs, most jó :)

Kaparj össze egy kis önbizalmat és hívd el a lányt. Lehet hogy nem tart csúnyának, vagy nem is vagy az, csak kevés az önbizalmad. Ha a lány nem nyomulós akkor a srácnak kell kezdeményeznie. Hívd el randira vagy ha ezt ennyire kereken nem mered beszélgess vele kicsit és ha tudod, hogy pl. szeret moziba járni, van egy kedvenc kávézója vagy hasonló hívd el oda :) Ennél egyszerűbb megoldás nincs :)

2014. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tipp: ne bízz a nőkben!
2014. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az összes választ...A lènyeg az,h hozzámszòlt a mùltkor ès csak annyit bírtam mondani,h "jò" meg "okè ".Nem bírtam vele beszèlgetni szòval elsètalt.


Aztán sms-ben elhívott randizni,ès nem válaszoltam mert o 10/9 ès van pasija,de nem boldogok együtt.


Az a baj,hogy leblokkolok ha ramnèz csak bámulok rá meg vigyorgok,meg köszönok neki.Folyton bámulom mintha nem lennèk normális ès ö is viszonozza.


Volt már olyan hogy megálltam elötte mert elhatároztam,h megpròbalok vele beszèlgetni erre rámnèzett èn meg elsètaltam.Gyönyörü lány,ès nem bekèpzelt. Folyton elvörösödök ha rámnèz....


Nem láttam pár hònapja ès isznyùan hiányzik,de fèlek attòl hogy esetleg visszautasít,meg nem tudok majd megszòlalni.


Mi baj van velem,ez normális??


34 F

2014. okt. 12. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Kapd össze magad! Ha SMSben elhívott miért nem beszélsz előtte ott kicsit vele, akkor még tudsz gondolkodni kicsit mit is írsz.

Illetve próbálj kicsit hosszabb kommunikációt folytatni, mert az ha csak 1-1 szóban válaszolsz olyan, mintha nem szívesen beszélnél vele, úgy fogja érezni, hogy inkább mennél már és nem vele beszélgetnél.

2014. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34 évesen mint egy kisgyerek...Én kb 16évesen voltam ilyen 😁
2022. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!