Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz melegbárba egyedül menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz melegbárba egyedül menni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem tom. A gáz meg a meleg együtt általában robbanáshoz vezet.
2014. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Szerintem ilyen helyen gyorsan odamennek majd hozzád ismerkedni.
2014. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
1: Az attól függ, milyen gáz. A gáz és a meleg leginkább a nyomásemelkedéssel hozható öszefüggésbe.
2014. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs benne semmi gáz... én is voltam már egyedül, bár semmi izgalmas nem volt. Ha nehezen ismerkedsz akkor egy elbaszott este lehet belőle
2014. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is mennék, csak nem vagyok az az ismerkedős fajta. Na egyszer elmentem. Szemeztünk egy sráccal, már nagyon feltűnő volt. Rászántam magam és odamentem hozzá, erre odébb táncolt és nézett tovább...

szóval nem igazán megy nekem ez a buliban ismerkedjünk téma. ahogy észrevettem, a többség amúgy is a párjával van ott.

2014. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak mert lányos lány vagyok, és attól tartok benéznek b.u.z.iboszinak, és a kutya nem szól majd hozzám.
2014. okt. 8. 13:19
 7/11 MrPifta ***** válasza:

1: akkor majd ismerkedsz valakivel.

2: barátokkal is beszélgethetsz, nem muszáj partnert találni.

2014. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze, nem csak csajozni mennék, haverkodás is tök jó :D
2014. okt. 24. 12:25
 9/11 anonim válasza:
Én is lányos lány vagyok, és ugyanez a problémám. Mehetnénk együtt, ha gondolod, és még aktuális.:D
2015. febr. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, aktuális még, de azt hiszem online próbálkozom.


Eggyes heteró pasik annyira nagy egóval rendelkeznek, hogy eddig 3(!) próbált meg felszedni melegbárokban. Én nem tudom mi az istent gondolnak. :P

2015. febr. 6. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!