Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők sose ismerik be ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők sose ismerik be ha tévedtek?

Figyelt kérdés
Ezt tapasztalom. Még ha támadhatatlan érvekkel állítjuk szembe őket akkor se.

#nő #logika #tévedés #csökönyösség
2014. okt. 5. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
de, van aki igen
2014. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem." :D
2014. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Érvekkel no ellen? Még csak nem is ugyanabban a dimenzioban vannak
2014. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
SOHA! Ne is reménykedj!
2014. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én be szoktam ismerni ha tévedek és igyekszem jóvá tenni.
2014. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes én ezt pont fordítva tapasztaltam. A pasik többségének nehezére esik egy bocsánatot kinyögni. Ha én hibázok, és bocsánatot kérek folyamatosan az orrom alá akarják dörgölni, mintha ennek bosszantania kéne vagy nem tudom. (eddig még csak pasik láttam letargiába esni ha nem nevetett egy csaj a viccén, vagy kidobni a kaját ha megjegyeztem hogy magas koleszterin szinttel talán nem szalonnás rántottával kellene kezdeni a napot...)

Nem értem ezt az egész büszkeség dolgot, de általánosságban szerintem a pasik érzékenyebbek az egójukra. Persze lehet csak rossz emberekkel sodort össze az élet...

2014. okt. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztaltam többnyire, mint az előttem szóló. meg tudom, hogy ez a dolog nem nemtől függ.


Mint ahogy az sem, hogy ki mennyire vevő az észérvekre.

2014. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!