Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig bamul, de soha nem jon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig bamul, de soha nem jon oda hozza, MIERT?

Figyelt kérdés
Evek ota ez folyik. 3 eve kezdemenyezett, akkor nem foglalkoztam vele. Azota folyton erzem a tekintetet magamon, az utobbi idoben, pedig tobbszor lattam is a szemem sarkabol, hogy nez. Volt, hogy velem szemben ult, es nezett, volt, hogy elment mellettem es visszafordult, es ramnezett. Viszont nem lep, nem jon oda hozzam. Baratnoje nincs, miota ismerem, max alkalmi kapcsolatai vannak.
2014. okt. 1. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"3 eve kezdemenyezett, akkor nem foglalkoztam vele"


Ezért.

2014. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok ?
2014. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
en 20+ o pedig 30+
2014. okt. 1. 16:36
 4/13 anonim ***** válasza:

Mert már egyszer elutasítottad és ezért lezárt magában.


És igen, ha egy csaj elutasít, attól még utána is megnézi a férfi, ha később találkozik vele. Megnézi, mert attól még hogy elutasította, továbbra is tetszik a csaj kinézete a férfinak. Csak nem kezdeményez, mert már elkönyvelte elutasításként és továbblépett más csajokra.

2014. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, de ez azert mar tobb, mint 3 eve tortent. Aki nekem anno tetszett, arra mar ra se nezek, ha egy kornyezetben vagyunk, nemhogy bamuljam.
2014. okt. 1. 17:33
 6/13 anonim ***** válasza:
És neki ezt honnan kellene tudnia?
2014. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kinek, es mit?
2014. okt. 1. 17:40
 8/13 anonim ***** válasza:

5: Ja, de te lány vagy.


Egy férfinek egy nőn a szép arc az szép arc, a jó test az jó test, stb. Évek múlva is.


Ma ugyanúgy megdugnám azt a kinézete alapján, akibe 5-10 éve voltam szerelmes, aztán elég csúnyán szakítottunk. Mert még mindig ugyanúgy néz ki. Vagyis jól.

2014. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És egyáltalán nem is beszélgettek ?
2014. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
NEm
2014. okt. 1. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!