Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik nap bamul, masnap meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap bamul, masnap meg mar ram se nez? Mi ez a viselkedes?

Figyelt kérdés

Evek ota tetszik neki, es evekkel ezelott probalkozott is nalam.

Szerdan egy top, tapados naci, magassarku kombinacio volt rajtam, egesz este nezett, odault mellem, masnap jo hangosan ramkoszont, szombaton tobbszor lattam, hogy engem nez. Ma egy miniszoknya volt rajtam, o ult az egyik szeken, elmentem mellette, de meg csak ram se nezett.


2014. szept. 29. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert márt biztos feladta a dolgot náladt és ugy van vele inkább nem álmodozik a lehetetlenről
2014. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
évek óta. ohhszerencsétlen végre föladta. tudod hogy évek óta téged szeretne, aztán most meg hisztizel. vicc vagy.
2014. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

En is ot akarom evek ota, de nem lep. + ezek alatt az evek alatt o jopar csajjal kavart.

AMugy meg nem tudom, hogy engem akar. Konkretan SOHA nem mondta

2014. szept. 29. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!