Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a viselkedését,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a viselkedését, csak játék lenne a részéről?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre tetszem egy férfinak, nyolc év van köztünk.Sokszor figyelt, szemezett velem, megbámult. Kedves volt velem, érdeklődő volt amikor beszélgettünk. Nem közeledtem felé csak kedves voltam vele és barátságos. Elejében nem tetszett de már úgy érzem igen. Van mindkettőnknek párja, de már magamat sem értem, hiszen szeretem a barátomat. Az utóbbi időben már csak szimplán kedves velem ez a férfi, feltűnt hgy nem bámul úgy meg, csak néha veszem észre hogy figyel de alig ahhoz képest hogy ez előtt alig vette le rólam a szemét. Most sokszor magamat veszem észre azon hogy figyelem. Alkalmunk sem volt sokat beszélni újabban. Néha ok nélkül van a közelemben, még mindig azt veszem észre. Tetszem neki barátkozik vagy csak játszik velem?


L22



2014. szept. 14. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy tetszik-e valaki, az nem függ attól, van-e kapcsolatunk. Egy férfinak egy nap 100 nő is tetszik, ha forgalmasabb helyen mozog. Nincs ebben semmi rossz, és esélyesen nincs hátsó szándék benne, ezért is nem kezdeményez semmit.
2014. szept. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom jól hogy nincs összefüggés a kettő között. Én is szivesen megnézek helyes pasikat és fantáziálok is. Csak nem tudom hogy miért változott a viselkedése.
2014. szept. 14. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!