Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért gáz, ha én azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért gáz, ha én azért gyúrok, hogy jobb csajoknak jöjjek be?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hány megjegyzést hallottam/olvastam már arról, hogy milyen szánalmas, ha valaki azért gyúr, hogy jobban tetsszen a csajoknak.

Valaki elmagyarázná, hogy mi ezen a szánalmas? Ha valaki átlagosan néz ki, és jó csajt akar, mindjárt rámondják, hogy "hát ha te csak átlagos vagy, akkor ne a jó csajokat akard!". Ha meg az ember gyúr, hogy ne legyen átlagos, akkor az már "szánalmas". Are you f*kin kidding me?


2014. szept. 24. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

1, Mert attól hogy gyúrsz lehetsz ugyan az a kis lúzer aki eddig.

2, Nem minden csajnak jön be a gyúrós gyerek.

3, Szóval aki gyúr az nem átlagos..és aki nem gyúr az átlagos? Fuck Logic.

2014. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Nincs ezzel akkor baj,sokan kezdik így,bár nem minden lánynak ez jön be.

Az akkor lesz,mikor már ott lesz a barátnőd és elhanyagolod,mert "Mennem kell edzeni".

2014. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem gáz.

a külsőségekre mész, tehát kigyúrod magad, hogy olyanok bukjanak rád, akiket szintén a külsőségek érdekelnek.

teljesen jól megtaláljátok egymást és ezzel nincs baj, nem mindenkit érdekelnek a belső tulajdonságok, így legalább elválasztódik a két "piac".

2014. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Diaa99 válasza:
Szerinted ha kigyúrod magad a lányok utánad fognak futni?:D
2014. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most őszintén mit adsz ennek a sok nyomoréknak a véleményére?

Csúnyák, mint a bűn, aztán játsszák itt az értelmiségit, aki nem felszínes.

Közben meg ezerrel áll a farkuk/nedvesednek a nagy mellekre/jóképű pasikra...

Na ez a szánalmas, te legalább próbálsz tenni azért, h jobb legyél.

Egyébként értelmes nő értékeli, ha valaki sportol.

2014. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert nincs összefüggés a kettő között:D
2014. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aha, tényleg, semmivel nem tetszik jobban egy férfias testalkatú, izmos pasi a csajoknak, mint egy vézna. Egyébként nekem az arcom átlagos, és tudom, hogy ha nagyon helyes lennék, gyúrás nélkül se lenne problémám, így viszont muszáj a testalkatomat tökéletesíteni, hogy normális esélyeim legyenek. De igazatok van, az tényleg többre értékelendő, aki csak ül a fenekén és meg se próbál változtatni :)
2014. szept. 24. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, legalább ismét igazoltad a válaszom. tehát minden rendben.
2014. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!