Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a 3-4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 3-4 évvel fiatalabbak megnéznek, míg a saját korosztályomból jóval kevesebben? 18F

Figyelt kérdés
Mindig az ilyen 9-es, 10-es lányok jelölgetnek be Fb-on, szemezni akarnak, néznek, figyelnek, próbálkoznak, de a saját korosztályom azért nem ilyen, persze akad ott is, aki nekem is bejön, és "szemet vet rám", de azért jóval több a pár évvel fiatalabb, ilyen téren. Miért van ez? Ha egy fiatalabb korosztály jóképűnek tart, akkor a kicsit öregebb miért nem olyan, mint a fiatalabbak?
2014. szept. 19. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

"Tiniszerelem."

Abban a korosztályban (meg inkább 7-8.-ban) még jellemző, hogy minden második lánynak van egy ilyen nagy szerelme, egy "nagyfiú". Hogy pontosan miért, nem tudom, nem vagyok szexuálpszichológus, de a saját környezetemben is megfigyeltem annak idején, meg úgy általában mindig így van. Ez inkább ilyen "rajongás", nem igazi szerelem, komolyan nem igazán gondolják, akármennyire is úgy élik meg.

2014. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert a lányok mindig az idősebb pasikra buknak. A 18 körüli csajok már a műmájer 22-25 évesekkel utaztatják a seggüket egy autóban...
2014. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert a lányok mindig az idősebb pasikra buknak. A 18 körüli csajok már a műmájer 22-25 évesekkel utaztatják a seggüket egy autóban...


Mi van?

Majd erre konkrétan válaszolok pár év múlva, de már most példákat tudok arra, hogy tévedsz.

Pl a nővim most 2014-ben érettségizett és a barátja csak 4 hónappal idősebb.

Azt még hozzáteszem, hogy Rékának van egy kis vilikék A1-es autója, és többet viszi azon Márkot, mivel neki még jogsija sincs.

Ennyit a lány/pasi/autós dolgokról... -,-

2014. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Xd..

Utolsó, gondolom vannak kivételek, így értette a válaszolónk. :)

Réka, meg Márkó gondolom nem szeretik egymást.. :DDD

2014. szept. 25. 19:37
 5/6 A kérdező kommentje:
gondolom szeretik.* Elnézést.
2014. szept. 25. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szeretik egymást, ezért vannak kapcsolatba.

A lényeg, hogy Márk autó és jogsi nélküli, mig Réka viszi szinte mindig mindenhová a kis audijával.

Olyat meg nem láttam/hallottam közöttük, hogy ebből gond lett volna. xP

2014. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!