Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves gyereknek nagyobb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves gyereknek nagyobb a szerszáma mint nekem, lehetséges ez? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is leszeretném szögezni, hogy nem kérek semmilyen beszólást meg semmit.


Szóval, haveromnál aludtam akinek 12 éves az öccse, aztán véletlen rányitottam fürdés közben és megláttam a péniszét, hát mit ne mondjak elég nagy volt (Lankadt volt, legalább is nem állt, nem nézegettem, csak pont megláttam). Nekem elég kicsi amikor lankadt, de amikor megnő, akkor nincsen baj vele, sőt! Na de lankadtan vastagabb és nagyobb volt az övé mint nekem 20 évesen.. Ez hogy lehetséges egy 12 éves gyereknél???



2014. szept. 5. 11:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát azt, hogy játszott-e magával fogalmam sincs, nem volt semmi hirtelen mozdulat meg ilyenek. Nem tudom, hogy tévedtem-e. Tényleg elég nagynak láttam. Lehet akkor azért mert húspénisze van, aztán azért, de hát még akkor is nagy egy 12 évesnek szerintem, bár ki tudja. Nem tudom, hogy nekem mekkora volt annyi idős koromban.. :D
2014. szept. 5. 12:32
 12/12 anonim válasza:

Sajnos lehetséges,14 éves koromban átlagnál kicsit fejlettebb voltam -aztán az uszodában megláttam egy hatodikos cimbi micsodáját...azóta kisfarok komplexem van.

12centi volt alapban!

2014. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!