Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves gyereknek nagyobb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves gyereknek nagyobb a szerszáma mint nekem, lehetséges ez? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is leszeretném szögezni, hogy nem kérek semmilyen beszólást meg semmit.


Szóval, haveromnál aludtam akinek 12 éves az öccse, aztán véletlen rányitottam fürdés közben és megláttam a péniszét, hát mit ne mondjak elég nagy volt (Lankadt volt, legalább is nem állt, nem nézegettem, csak pont megláttam). Nekem elég kicsi amikor lankadt, de amikor megnő, akkor nincsen baj vele, sőt! Na de lankadtan vastagabb és nagyobb volt az övé mint nekem 20 évesen.. Ez hogy lehetséges egy 12 éves gyereknél???



2014. szept. 5. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem 12 évesen olyan volt,hogy kb 10 cm volt lankadtan és vastag és 13-14 cm volt állva.Most már kb 8 cm lankadtan és 18 cm állva.Nem tudom ez,hogy létezik,de nekem így volt.
2014. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Genetika, mindenkinél más.
2014. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Genetika.

Meg ugye két fajta pénisz van, a tiéd az egyik fajta, az övé a másik.

2014. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Így van ahogy a 3-as mondja, két típus van, az egyik lankadtan is viszonylag nagy, de mereven hasonló méretű; kisebb a különbség a két állapota között. Azt nem mondanám hogy feltétlenül genetika, a két fiamnak különböző típusú pl.
2014. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy két különböző pénisz létezik, csak Én úgy gondoltam, hogy ez elég ritka fajta, és eléggé meg is lepődtem.
2014. szept. 5. 11:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Van a "hús farok" és a "vér farok". A hús farok lankadtan is méretes, merevedésnél kb. másfélszeresére nő. A vér farok pedig lankadtan kicsi, viszont merevedésnél 3-4x-re is képes megnőni.

Ezért nem lehet pl. a lankadt farokból levonni, hogy mekkora mereven.

2014. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez normális, hogy 12 éves létére ekkora?
2014. szept. 5. 12:02
 8/12 anonim ***** válasza:

"Tehát akkor ez normális, hogy 12 éves létére ekkora?"


Mivel nem tudjuk, hogy az "ekkora" mekkora, így nem tudjuk, hogy normális -e ... Az, hogy a tiédnél nagyobb, az nem mérce, mert a tiédet sem tudjuk :-P

2014. szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem lankadtan 10-12 centi között van. Vastagnak szerintem átlagos, azt sosem mértem le.
2014. szept. 5. 12:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Most belegondoltam, hogy öcsém nekem is 12 éves és még 2 fejjel alacsonyabb nálam így nem lehet, hogy simán az arányokat nézted és tévedtél? Mert azért nem mindegy, hogy a pl. 15 centit egy 140 centis embernél nézed vagy egy 190-esnél. Vagy az nem lehet, hogy éppen játszott magával a zuhany alatt és az ijedtségtől, hogy rányitottál elkezdett lankadni? :P De egyébként éppen a pubertás korban van. Pár év múlva neki is lehet "kicsi" lesz lankadtan.
2014. szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!