Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a meleg szaunák?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a meleg szaunák? Milyen melegek járnak oda? (LENT) MELEG TÉMA

Figyelt kérdés

Inkább milyen meleg, bi férfiak járnak oda?


Fiatalok, idősebbek? Milyen korosztály?


Igényes, sportos, normálisan kinéző férfiak?

Vagy igénytelen, elhízott, gusztustalan, betegesen exhibicionista alakok?


Tudom, hogy van ilyen is olyan is, de inkább mi a jellemző?


És a két budapesti meleg szauna között van különbség ilyen téren?


Csak normális válaszokat kérek!


Köszi!



2014. szept. 4. 10:41
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm!


A bunkó válaszolónak:


4-szer válaszoltál? Egyszer sem válaszoltad meg, hogy mi köze az igényességnek ahhoz, hogy lemegyek és magam nézem meg, nem itt kérdezek!

Mindent írtál, tereltél össze-vissza, de valahogy erre nem sikerült válaszolnod egyszer sem!


Mutasd meg, hogy hol válaszoltál erre!


Még te támadsz, "100%-ra biztos voltam benne, hogy fel fog merülni az "én 80 éves öregember vagyok, akit zavar, hogy te tudjafenekivagy nem jössz közém". "


Na, látod, kibújt a szög a zsákból!


Magadat járattad le, nem engem!


Már az első hozzászólásodból sütött, hogy mi a bajod azzal ha valaki igényes és olyat is keres.


És még te támadsz?


Az én kérdésem a bicskanyitogató és bunkó?

A tiéd!


Nem írtál volna ilyeneket, ha nem érzenéd találva magad!


Nem nekem kell rosszul éreznem magam, kettőnk közül...


Ha hallgattál volna, legalább nem járattad volna le magad.

2014. szept. 8. 15:03
 22/28 anonim ***** válasza:
58%

Válaszolnék most helyette én, mert lehet, hogy nem fogalmazott elég világosan.


Nos az igényesség és az önálló információgyűjtés közötti kapcsolat természete:


A válaszoló véleménye szerint, az igazán igényes ember az információ minőségére vonatkozóan is maximalista.

Konkrét esetben az egyes szaunák látogatóinak demográfiai összetételére voltál kíváncsi. Ezt az információt meg lehet szerezni szóbeszédből, találgatásból, amit "gyk anyuka"=válaszolók összessége biztosít. Mindazonáltal az ilyen módon történő informálódás nem biztosítja számodra azt a tudást, amit birtokolni szeretnél a szaunákról, mert az itteni állításokat semmi más nem támasztja alá, mint a válaszolók ismereteibe vetett vak bizalom. Nincs igény (=igénytelenség) az igazság pontos, és megcáfolhatatlan körülírására, beéred az itteni hadoválással, ami vagy igaz, vagy nem.

Ha igényed van a kérdéses szaunák látogatóinak jellemzőinek statisztikailag alátámasztott, valóságot pontosan leíró adataira, akkor ahhoz neked kell ellátogatni ezekre a helyekre minél többször, és eme "kutatás" keretében felmérni a helyi viszonyokat és azok változékonyságát, hogy ez alapján minél pontosabb becslést fogalmazhass meg a mindenkori számodra releváns ismérvek szerinti összetételéről az ilyen szaunáknak.


Tehát az információszerzésben az igénytelen-igényes ellentétpárnak a felületes-pontos ellentétpár felel meg.


A gyk-n való érdeklődés felületes információszerzés, az "utánajárás" pedig alapos.

2014. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
37%
Köszönöm 22-es, pontosan erre gondoltam. :) Igaz, én nem tudtam volna ilyen szépen megfogalmazni.
2014. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
51%

Igényes=férfias?


WTF?:F


Már bocs,de ezt nem értem:D


De jó,hogy nem tűnt fel senkinek:d


Van,aki szerinte a sörhas meg az izzadt atléta a férfias,szerintem egyik sem valami igényes:D

2014. szept. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

#23-as és most már #22-es is!


Ezek a nevetséges eszmefuttatások mire jók?

Nagyon is jól értitek szerintem, mint mindenki aki akarja, hogy mit miért írtam.


Az igényesség megjelenés és stílus iránti igénynek köze nincs ahhoz, hogy itt gyűjtök infot!


Még ha igaz is volna az az őrültség amit itt magyaráztok, akkor is minek?


Klasszikus példája, hogy azért támadni valakit mert igényes, férfias és hasonlóak az elvárásai.

Valahogy mindig bizonyos típusú embereket zavar csak.


Annyira taszító. Magatokat járatjátok le!


És lehet itt filozofálgatni meg jelentéstani eszmefuttatásokat írni, de a lényegen nem változtat.


Lehet, hogy az ti fejetekben az áll össze, hogy húú, de igazatok van és hogy megmondtátok (vagy csak magatokat is győzköditek), de a valóságon semmit sem változtat!


Én keresek igényes, fiatal, jóképű és jó testű férfit, ti meg csináljatok amit akartok!

Egy névtelen fórumon talán valamire elég az ilyen nagy elméletek gyártása. A valós életben már nem sokra!

Egészségetekre!


A továbbiakban nem muszáj válaszolnotok!

Nem is tanácsos, mert csak egyre jobban lejáratjátok magatokat!

2014. szept. 9. 13:11
 26/28 anonim ***** válasza:
58%

Ne tessél haragudni reám. Nem támadás célzatával írtam, amit írtam, csak segíteni akartam az értelmezési gondok feloldásában, mert ezen az "igényes" szón ment a lovaglás a szaunalakók bránere helyett.


(Nevezetesen, hogy az "igényesség"-nek nagyon sok színtere van. Nem merül ki a külső megjelenés iránti igényesség (=ápoltság és edzettség) fogalmában, hanem kiterjed a gondolkodás, az elvégzett munka, a kommunikáció minőségének magas mércéjére is. Tehát ha valakire azt mondjuk, hogy igényes, akkor nem csak ápolt, hanem kétkedő, megfontolt, alapos és rendezett.. stb.

Úgy értem, lehet valaki nagyon esztétikus megjelenésű, ha egyszer vállalhatatlan a beszédstílusa, a modora, és egy trágyadomb a környezete otthon. Az ilyet nem lehet igényesnek nevezni. Ahogy persze, az sem igényes, ha szépen fogalmaz, rendezett az élete, de ápolatlan, tunya és rongyos. Az meg, hogy ki mennyire férfias és jóképű, nem igényesség kérdése.)


Szóval lényeg, hogy tényleg el kellene menned, és magad meggyőződni róla, hogy mindenféle emberek járnak oda - egy-kettő olyan is biztosan lesz, aki tetszik neked. Senki nem kritizált amiatt, hogy határozott elképzeléseid vannak leendő barátodról... Ezzel mindenki így van. Valamiért te veszel mindent támadásnak.


Annyit még hozzá tudok tenni, hogy mikor még nem volt velem a barátom, és ismerkedési fázisban voltam, találkoztam egy ipsével, aki jár ilyen szaunákba. Ő maga (véleményem szerint) igényes volt (intelligens beszédű, jó testű, stb), s elmondása szerint vannak ezeken a helyeken dögös srácok. De mivel én magam nem voltam még, nem tudom garantálni, hogy ez az információ igaz. Te sem tudhatod, a vége úgy is az a történetnek, hogy vagy kíváncsi vagy, és elmész így is úgy is - vagy pedig nem érdekel mégsem... De az itteni információk félrevezetőek lehetnek, és ezt ha te is tudod, akkor érthető a kérdésfeltevést furcsállók felszólalása.

2014. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
51%

Az,hogy valaki férfias,nem igényesség kérdése,hanem egyfajta adottság.

Bár tényleg nem tudom számodra mit jelent ez a szó.


Mert a férfiak,illetve a felnőtt lakosság kb 10%-a sportol rendszeresen:)

2014. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Kérdező ritka primitív vagy. Szóval te azt hiszed, hogy betegesen exhibicionista csak az ígénytelen, elhízott ember lehet.


Az, hogy te kinézel más melegeket, mert "nem férfiasak", azzal csak magadat járatod le. Mégis mit képzeltél, hogy szaunába csak szép pasik járnak? Ez itt a való világ, szaunába bármilyen meleg fiú mehet. Ha nem tetszik, nem kell ilyen szaunába járnod. Meg itt játszod az agyad, mintha nem tudnád, hogy meleg szaunába a melegeket leginkább szexelni járnak, a többi üres duma.

2016. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!