Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a meleg szaunák?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a meleg szaunák? Milyen melegek járnak oda? (LENT) MELEG TÉMA

Figyelt kérdés

Inkább milyen meleg, bi férfiak járnak oda?


Fiatalok, idősebbek? Milyen korosztály?


Igényes, sportos, normálisan kinéző férfiak?

Vagy igénytelen, elhízott, gusztustalan, betegesen exhibicionista alakok?


Tudom, hogy van ilyen is olyan is, de inkább mi a jellemző?


És a két budapesti meleg szauna között van különbség ilyen téren?


Csak normális válaszokat kérek!


Köszi!



2014. szept. 4. 10:41
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Látom nem sikerült válaszolni!

Megtennéd, hogy a kérdésre válaszolsz?

Hogy jön össze az igényesség azzal, hogy a neten próbálok előzetesen informálódni.


Belinkeled az igényesség szinonimáját? Mi köze ide?


Minek irkálsz egyáltalán ilyeneket?


Miért zavar téged, hogy csak akkor akarok szaunába menni, ha férfias, igényes fiatal pasik járnak oda?


Tedd meg, hogy arra válaszolsz amit kérdeztem és nem mellébeszélsz!

2014. szept. 6. 17:44
 12/28 anonim ***** válasza:

"Látom nem sikerült válaszolni!"


Erőltesd meg magad kicsit jobban.


"Hogy jön össze az igényesség azzal, hogy a neten próbálok előzetesen informálódni."


Hogy jön bármihez?


"Minek irkálsz egyáltalán ilyeneket?"


Mondjuk ez nem egy irányú utca. :S


"Miért zavar téged, hogy csak akkor akarok szaunába menni, ha férfias, igényes fiatal pasik járnak oda?"


Magasról teszek rá, mivel töltöd az időd.


"Tedd meg, hogy arra válaszolsz amit kérdeztem és nem mellébeszélsz!"


Ha eddig nem fogtad fel, hogy akkor tudhatod meg igazán, ha magad mész el, akkor kár a gőzért. ;D

Mellesleg nyilván változik az összetétele a látogatottságnak folyamatosan. Olyan nem lesz, hogy csak és kizárólag "Igényes, sportos, normálisan kinéző férfiak" özönlik el a helyet és olyan sem, hogy "igénytelen, elhízott, gusztustalan, betegesen exhibicionista alakok" körében találod magad hirtelen. Még szerencse, hogy csak ez a két kategória létezik...oh, wait.

2014. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Basszus, ne mondd, hogy nem érzed!


Az idézett részek alatt úgy csináltál mintha reagálnál, de távolról sem arra amiről szó van.


A lényegről még mindig nem beszéltél, hogy amit először írtál azt hogy értetted.


Hogy jön össze az igényesség kérdése azzal, hogy miért nem megyek el és nézem meg, ahelyett, hogy a neten informálódok!


Erre gondolom nem tudsz válaszolni!


Amúgy miért zavar téged, hogy idősek és igénytelen külsejűek közé nem akarok menni?


Magadra ismertél talán?

Zavar, hogy egy fiatal és igényes pasi hasonlót keres?


Nyilván soha nem fogod leírni, ha így is van. De az ilyen támadások azért szoktak lenni, mert frusztrált az illető.

2014. szept. 6. 20:39
 14/28 anonim ***** válasza:
81%

Kedves 12.!

Azért szeretnék szólni hozzád is. Ne tedd olyan magasra a lécet, mert nem tudod átugrani!



"Látom nem sikerült válaszolni!"


Erőltesd meg magad kicsit jobban.


--Ezt nem magára írta. Olvasd el még egyszer!


"Hogy jön össze az igényesség azzal, hogy a neten próbálok előzetesen informálódni."


Hogy jön bármihez?


--?


"Minek irkálsz egyáltalán ilyeneket?"


Mondjuk ez nem egy irányú utca. :S


--Igazad van, de miért kell felesleges hozzászólásokat írni? Egyébként az "egy irányú utca" úgy van magyarul, hogy egyirányú utca. Mielőtt megszólsz, nem bölcsész vagy pénztárszakos vagyok.


"Miért zavar téged, hogy csak akkor akarok szaunába menni, ha férfias, igényes fiatal pasik járnak oda?"


Magasról teszek rá, mivel töltöd az időd.


--Ezek szerint nem. Lehet, hogy te nem tartozol az említett kategóriába?


"Tedd meg, hogy arra válaszolsz amit kérdeztem és nem mellébeszélsz!"


Ha eddig nem fogtad fel, hogy akkor tudhatod meg igazán, ha magad mész el, akkor kár a gőzért. ;D

Mellesleg nyilván változik az összetétele a látogatottságnak folyamatosan. Olyan nem lesz, hogy csak és kizárólag "Igényes, sportos, normálisan kinéző férfiak" özönlik el a helyet és olyan sem, hogy "igénytelen, elhízott, gusztustalan, betegesen exhibicionista alakok" körében találod magad hirtelen. Még szerencse, hogy csak ez a két kategória létezik...oh, wait.


--Apám... Itt komoly problémák vannak.

"Akkor kár a gőzért" - ezt ilyen helyzetben nem használjuk.

Van egy ötletem, hogy melyikbe tartozol ;)

2014. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
28%

Már válaszoltam legalább 4x bammeg. Ha ennyira precíz vagy, jobb ha magad teszteled le. Remélem most már világos. Ha nem, feladom...


100%-ra biztos voltam benne, hogy fel fog merülni az "én 80 éves öregember vagyok, akit zavar, hogy te tudjafenekivagy nem jössz közém".

Egyetlen dolog frusztrál és az magának a kérdésnek...ez a bunkó én nem tudom milyen stílusa. Le nem fogom tudni írni, de valami kib*** irritáló az egész tálalásod. Kinyílik a bicska. És akár hiszed, akár nem: nem kell ehhez "igénytelen, elhízott, gusztustalan, betegesen exhibicionista alaknak" lennem. Sőt szerintem melegnek sem. Csak kicsit jobbérzésű embernek.

Igaz, én nem a meleg szaunák meg egyéb meseországok világában szocializálódtam.

Na mindegy.

2014. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

*ennyire

Nehogy még1 grammarnazi itt betaláljon, mert akkor aztán...

Sajna én sem bölcsész vagyok. :S Bocsi.

De köszi.

2014. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

SZÓVAL AZT AKAROD MONDANI, HOGY NEM MINDEN SZAUNA MELEG?


AZ EGÉSZ ÉLETEM HAZUGSÁG VOLT!

2014. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Hát..ha éppen nem gőzölnek...akár lehetnek hidegek is. Főleg télen, mínuszok csak úgy repkednek. :S
2014. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
94%

Egy jóval ezelőtti hozzászóló vagyok, írtam, hogy Magnum-ot ajánlom, 69-et kevésbé.


69-ben kétszer voltam , Magnumban már vagy 15x.


Csak kiváncsiságból kipróbáltam , bár ez eléggé szubjektív, Magnum nekem bejött.


Ellazul az ember a társalgóban, lefürdik, elmegy Szaunázni. utána elmehetsz a pincerészbe korzózni, ez azt jelenti , hogy sok pasi lézeng egymás körül, és keresik az áldozatokat :D


sok kényelmes kabin van, kulturált hely , 1 db óvszer 20 (azaz HÚSZ) forint. vannak vendégek itthonról , vidékről, sőt külföldről is akad bőven, szóval aki ilyesmire feni a fogát (ld. interracial), az is megtalálja a számítását. Mondjuk én meztelenkedni így ilyen helyen kevésbé szeretek, szóval fürdőnadrág volt rajtam :D


A magnum 69-ben egy kicsit több a fiatal valóban, viszont ott nem igazán tudtam keresgélni. Ott valahogy mindneki csak a szexre hajt , és a tökéletes párt keresi. Semmi kötetlen laza beszélgetés vagy bármi egyéb, nekem nagyon idegen. Mangumban a hangulat azért sokkal lazább. Amúgy a 69-ben is láttam idősebbeket, Magnumban is , szimplán ha úgy közelednek, megmondom, hogy fiatalabbat keresek, ne haragudjanak. Megértik, nem tolakodóak. Attól mert mi is leszünk egyszer hatvan évesek, nekünk attól még fog tetszeni egy izmos felsőtest nemde? :D


figyelj, próbáld ki magad. Nem tudom mennyire voltál ilyen jellegű szórakozóhelyen.


Ha ilyesmiről van szó, bevezetőnek ajánlanám a Habroló-t.


Eszméletlen jó pub (kocsmajelleg), melegek járnak oda a világ minden tájáról, nagyon jó a hangulat, Karaoke party stb. :D Néhány hetero is be szokott oda nézni, pusztán a hangulat miatt is :D


Ha kifejezetten meleg fürdőre vágysz, próbáld ki elsőnek a Magnumot, utána a 69-et, annyira nincsenek is messze egymástól. Lehet, hogy neked más lesz a benyomásod mint nekem, ki tudja :D


Ha időd engedi, fejtsd ki légyszíves, te mit tapasztaltál, hátha valakinek is hasonló információkra van szüksége.


Szép napot!

2014. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 ftf1983 ***** válasza:
Én mind a két szaunában voltam már többször. Nem lehet egyikre se azt mondani, hogy jobb vagy rosszabb, mint a másik. A két szaunának más a stílusa, elrendezése. A 69 fiatalosabb megjelenésű, van jacuzzi és most újítják fel, ami során pl. a zuhanyzóban kivették az elválasztófalakat szóval már ott lehet nézelődni. Nekem az a tapasztalatom, hogy a Magnumban általában azért többen vannak és vannak tematikus napok és a meztelen party is. Mind a kettőbe járnak fiatalok, idősebbek is és, hogy éppen milyen a megoszlás az tök kiszámíthatatlan. Én mindenkinek azt szoktam ajánlani, hogy le kell menni mind a kettőbe többször, mert egy alkalommal nem lehet korrekt véleményt alkotni.
2014. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!