Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon azért nem hívott el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azért nem hívott el az esküvőre, mert tudtam, hogy megcsalta a vőlegényt?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátnőm nem hogy nem hívott meg az esküvőjére, de még az időpont is el lett hallgatva. Kicsit megdöbbentem, amikor megláttam facebook-on az esküvős képeket. Voltunk olyan jóban, hogy elmesélte nekem, amikor megcsalta a srácot, nem is egyszer a kapcsolatuk során. Amikor elmondta, hogy a fiú megkérte a kezét, megjegyeztem, hogy szerintem nem jó ötlet összeházasodni, pont a megcsalások miatt. Végül is mi rá a garancia, hogy nem lép megint félre, ha szembe jön egy vonzóbb hapsi? Most nem azt szeretném látni, ahogy lek*rvázzátok a lányt, csak a véleményetek érdekel azzal kapcsolatban, hogy vajon emiatt lettem-e kihagyva a buliból? Idén volt az esküvő, azóta én töröltem őt facebook-ról is, bár azóta sem keres, mintha e-mail, telefon nem létezne a világon.

Félt, hogy a lagzin eljár a szám? Nem ártottam még neki soha.

L21


2014. aug. 27. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy félt, meg is válaszoltad.
2014. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lelkiismeretét akarja kikapcsolni. Ha téged lát, ezek szerint, mindig eszébe jut, hogy mit tett. Kétlem, hogy attól tartott volna, hogy elmondod, csak rossz szájízt okozol neki. Nem jó tükörbe nézni ezek után, és inkább próbálja a szőnyeg alá söpörni.
2014. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De hát hogy lehet ezt megcsinálni egy jó baráttal...? Akiben olyan szinten megbízol, hogy elmondasz neki ilyesmit...?
2014. aug. 27. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől tartott... Főleg ha iszol egy kicsikét, az vélhetően megolajozza az információkibocsátást. És még örül is, hogy törölted, és megszakadt a kapcsolatotok. Nem lóg a feje fölött többet Damoklész kardja...
2014. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Jártál te már esküvőn? Inkább a pasik piálnak, de azért nőktől sem szokatlan. Most képzeld el, ő mikre gondolhatott..beparázott, hogy elszólod magad, vagy kétértelmű megjegyzést teszel, bármi.

Gyerekes, de ez van. Az én legjobb barátaimat egy kezemen meg tudom számolni, mindent tudunk a másikról, ez elő sem fordulhatott volna, de felteszem, ti nem ennyire mély bizalmas barátok voltatok.

Ha bánt is, azért ne sértsen, mert valahol érthető, miért nem hívott el. Az ember önző, és védi a maga érdekeit, ilyenek vagyunk, ezt el kell fogadni.

2014. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja, megértem végül is, de tényleg piszkálja a csőröm. Ki lettem dobva, mint barát.

De, bizalmasak voltunk... Volt idő, hogy legjobb barátnőknek hívtuk egymást, de külön suliba kerültünk, többet beszéltünk chaten, mint élőben... No mindegy... Durva azért... nem gondoltam volna, hogy így ki leszek törölve a tudatából.

2014. aug. 27. 15:48
 7/9 anonim ***** válasza:
itt az idő kitálalni mindent! :) semmibe vesz mint barátot,a pasiját megcsalja,szennyes kva.Itt az időd.
2014. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most nézem, 21 vagy, akkor ő is fiatalka lehet.

Ne sajnáld, neki kockázat voltál inkább, mint barát, ez van, nem is érdemes rajta bánkódni.

2014. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na igen, elég fiatalon ment bele a házasságba... Kétlem, hogy hosszúéletű lesz a dolog, bár nem akarok neki rosszat kívánni.
2014. aug. 27. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!