Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ezzel a lánnyal? Valóban szerelmes?

Figyelt kérdés
Történet röviden: elkezdtem ismerkedni egy lánnyal, aki miután megismert elmkndta, hogy nem szeretne tőlem se kapcsolatot, se barátság extrát, sőt még barátságot sem. Elfogadtam a döntését, bár nem igazán értettwm, hogy miért nem akar legalább barátságot, mikor nem bántottam meg sosem és mindig a kedvében próbáltam járni e rövid idő alatt. Ezek után összejöttem egy másik lánnyal, akivel már történtwk dolgok, csak még nincs bejelentve. Az első lány viszont mostanában egyre többször rám ír, mindig keres. Régebben mikor én próbálkoztam mindig csak én írtam neki. Elmondtam egy barátomnak és szerinte most döbbent rá, hogy esetleg többet érez. Ez igaz?

2014. aug. 24. 03:28
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
igaz lehet.De te a mostani paroddal torodjel,es nem vele!
2014. aug. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
A lányok gyakran kezdeményeznek kapcsolatot irigységből. Sokaktól hallani, hogy a lány nagy évben leszarta majd maikor összejött mással akkor már nyomult volna.
2014. aug. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem érez többet, ez csak ilyen "nekem nem kell, de másé se legyen" szindróma.
2014. aug. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig nem jött rá mennyit jelentesz neki mivel úgy gondolta nem jársz senkivel bármikor megkaphat mivel te szereted. Most pedig rádöbbent,hogy lehet elveszíthet téged. Hallgass a szívedre melyik lányt szereted szívből igazából. Nekem is volt/van egy hasonló történetem csak abban én vagyok a lány és én úgymond feladtam.18/l
2014. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne foglalkoznod az 1. lánnyal... Ahogy az előzőek is írták, birtoklási vágya van.

Nem lenne valami jó ötlet feladni ezért a jelenlegi párkapcsolatod... De a te döntésed...

2014. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon ismerős a dolog. az én életemben is van egy ilyen fiú, annyi különbséggel, hogy már szétment a barátnőjével. a baj csak az, hogy én továbbra se akarok kapcsolatot. tőle nem. kedves és szeretem, de nem vagyok szerelmes belé. visszatérve a te történetedre, egyértelmű, hogy a barátnőd döbbentette rá arra, hogy kellenél neki. ha nem lenne lehet továbbra se érdeklődne irántad.
2014. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az is lehet hogy azért nem akart még barátságot se mert tetszettel neki és valahogy el akart felejteni
2014. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem igaz. Mindössze arról van szó, hogy tetszett neki, hogy futottál utána. Most, hogy ez megszűnt, nincs ami/aki bizsergesse az egóját. Szeretné, ha megint elutasíthatna.
2014. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen az emberi természet. Ha úgy érzi, valamit elveszíthet, akkor az egyszerre fontos lesz neki. De ez nem tévesztendő össze a valódi érzéssel.
2014. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!