Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sorozatgyikos arc hátrány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorozatgyikos arc hátrány?

Figyelt kérdés
Nem az a tipikus alaptónusban barna, rosszarcú bidámbidám, hanem amire azt mondod, hogy a szemével öl, lelkeddel táplálkozik, nem mosolyog, csak megfigyel.
2014. aug. 23. 21:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

:DD tényleg olyan :D mosoly nélkül ijesztő, mert mélyen ülnek a szemeid, kicsik és valahogy a szemöldököd is olyan mintha direkt összehúznád, pedig csak így vagy összerakva :D bár oldalról azért nem látszik annyira mintha szemből látnám.

hm, hát ha csak ülsz egy sarokban, meg se szólalsz és csak nézel, akkor lehet hátrány, de ha megmutatod milyen vagy és mosolyogni is tudsz akkor nem hiszem hogy az lenne:D

2014. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ha nem is sokat, de szoktam nevetni. Általában én vagyok a nevettetõ, magamon meg nem tudok nevetni :]
2014. aug. 23. 22:35
 23/25 anonim ***** válasza:
Légyszi küld el nekem privát, mert a linked alapján nincs fotó:D
2014. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Van valami kartel főnök aki egy jó nő, na neki biztos bejönnél...
2014. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem akarok bejönni senkinek sem ezzel. Egyszerûen ilyen vagyok.
2014. aug. 23. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!