Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek mire utalhatnak? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek mire utalhatnak? Csak kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy biszex barátnőm, aki furcsán viselkedik már egy ideje. Mindig néz, ha odanézek, elkapja a fejét, közben mondogatja egy nap 5-ször, hogy mennyire szép vagyok és csinos. Néha csak úgy néz szó nélkül, de olyan furán. Akkor néz így valakire, ha tetszik neki. Akármikor meglát, bámul és ez fura. Nem akarok semmit beképzelni, csak azt írtam le, ami van. Ezek alapján tetszem neki vagy mi? Azt is például megemlítette már régebben, hogy én neki tökéletes lennék. Félre ne értsetek, én nem vagyok biszex sem leszbikus, csak kíváncsi vagyok, mert a barátnőm.

17L


2010. jan. 15. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az van babám, hogy nagyon irigyellek.
2010. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A választ Te magad írtad le: akkor néz így valakire, ha tetszik neki, és szerinte tökéletes lennél. Ezek alapján úgy tűnik, bejössz neki:P De szerintem ne támadj rá csak így, hogy "hé, tetszem neked? mert én nem szeretem a lányokat", mert azzal nagyon megbántanád és egyébként sem szép dolog... Ha tényleg egyértelmű lépéseket tesz, akkor viszont beszéld meg vele a dolgot. Gondolom azt azért ő is tudja, hogy hetero vagy. Sok szerencsét...

(Megjegyzés: én is hetero vagyok, de bóknak venném ha egy barátnőm vonzónak találna:D)

2010. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehogy akarom letámadni, nagyon fura lenne:) Szoktunk így hülyülni ilyenekkel, de nem akarom túlzásba vinni, mert megromlana a barátságunk emiatt.
2010. jan. 15. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyi : ha a barátnőd,tényleg ,akkor miért nem kérdezed meg tőle,hogy tetszel e neki?

Ez teljesen természetes..

Bár az is lehet,hogy csak ijeszgetni akar,mert tudja,hogy milyen a hozzáállásod ehhez a témához :)

2010. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy én toleráns vagyok, sőt, nagyon bolond, minden hülyeséget megcsinálok, de ez a nézés, meg mostanában a viselkedése már nem olyan "hülyülősnek" tűnik:)
2010. jan. 15. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az! Ezt egy leszbikus lány mondja!

Ha nekem valaki tetszik akkor lese tudom venni a szemem rolla, és ha kell 10szer elmondom neki hogy szép és gyönyörű!

De kérdezd meg ha tényleg jo barátnők vagytok akkor ettöl akérdéstöl nem haragudhatna meg rád!

2010. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!