Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Egy teltebb (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Egy teltebb (nem kövér! ) lány, mindig pótlék lehet csak?

Figyelt kérdés
Igazándiból Ti fiúk ha tehetnétek mind vékony nőt akarnátok magatok mellé?

2014. aug. 20. 15:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Ne kezdjük már megint a siránkozást kérlek.

Ha zavar, hogy így nem kellesz senkinek, akkor fogyj le.

Mellesleg a kérdésedre válaszolva: Nem. Vannak, akik kifejezetten szeretik a teltebb lányokat.

2014. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, csak vékony jöhet szóba nálam.
2014. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
9. Egy szóval se írtam, hogy minden hastáncos olyan, sőt, én évekig küzdöttem a soványsággal, ezt örököltem, nem tudtam mit kezdeni vele, és a hastánc felizmosított annyira, hogy most már jó alakom van, nem vagyok sovány, és jobb lett az egészségem. De az is tény, hogy a túlsúlyt segít leadni, akinek olyan problémája van. Egy barátnőm döbbenetes átalakuláson ment végig másfél év alatt ilyen téren. Mindig molett volt, kislányként is egyébként, sose lesz nádszál vékony, de most remekül néz ki. Ez egy remek sport nőknek, és egyáltalán nem túlzás ezt állítani, hogy sport.
2014. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, tudom, h mit írtál, csak reagáltam rá, de nem ellened, hanem az olyanoknak, akik ezt másképp hiszik! :)
2014. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Függ az alakjától, mennyire jön be egészében. Nem egyszerű kérdés.
2014. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!