Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Egy teltebb (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Egy teltebb (nem kövér! ) lány, mindig pótlék lehet csak?

Figyelt kérdés
Igazándiból Ti fiúk ha tehetnétek mind vékony nőt akarnátok magatok mellé?

2014. aug. 20. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
aha
2014. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem ,nekünk csak teltek kellenek
2014. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire telt, van aki a vékonyakat szereti, valaki meg a teltebbeket..de mindkettőből vannak végletek amik már rondák.
2014. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a töltött galambok nem az eseteim
2014. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ahogy a 3. írja. :)
2014. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
pótlék? töltelék :D
2014. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
A tizenéves srácoknak lehet, de a férfiak a nőket szeretik, nem a csontvázakat. És nem, nem vagyok kövér, csak mert ezt írom.
2014. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem egészségtelenül kövér, az még lehet jó alakú, én ismerek molett hastáncos csajokat (a hastánc elég jó testedzés egy nőnek, teljesen átmozgat, egy ismerősöm rengeteget fogyott vele, izmosít is), remekül néznek ki, komolyan, a pasiknak is bejönnek ők is.

Jó a kisugárzásuk, no meg nem csúnyán teltek (ebben a hastánc nagy segítségükre van).

2014. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, még csak annyit hozzátennék, h nem mindegyik hastáncos molett/kövér/undi(sőt sztem egyik sem undi), csak sokan ezen a véleményen vannak. De igazából nem ez van.
2014. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem a molett csajokat! De ez mindenkinél máshogy van. Van, akiknek bejönnek, van, akiknek nem.
2014. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!