Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívjam fel magamra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra egy pasi figyelmét?

Figyelt kérdés

Én 16L vagyok,ő 19F,egy suliba járunk.Nagyon tetszik,de amikor meglátom megszólalni se tudok:/Sajnos még egy kis mosolygáson,szemezésen túl nem jutottunk,pedig nagyon szeretném,csak félénk vagyok,nincs túl sok önbizalmam:S

Tippek?


2010. jan. 12. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat...beszelj vele itnerneten tudod a cimet?:> ugy kozelebb kerulhetnetek megismerned es nem kellene megszolalnod:P Vagy mutasd neki meg hogy tetszik neki szmeezessel mosolygassal :P egy sziaval:P es hadd hogy tegye o meg az elso lepest persze csak abban az esetben ha tetszel neki ;;)
2010. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kevesen vannak a folyosón villants egyet.
2010. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
néz mélyen a szemébe, ez hatásos, innen már tudni fogja ,h mivan, és várd meg ,h ö menjen oda hozzád először.
2010. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ha félénk srác várhatod hogy odamenjen, soha az életben nem mer majd.
2010. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!