Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó egyeseknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egyeseknek, hogy véleményt kérnek a saját nemi szervükről?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Önbizalom növelő, ha pozitív a visszajelzés :D Gondolom... de aztán ki tudja, lehet erre indulnak be
2014. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy mert amúgy mutogatni akarja vagy tényleg kiváncsi rá hogy átlagban mit szólnak hozzá és akkor gondolom így már tudni fogja hogy az a személy akivel mondjuk lefeküdne az mit szólna hozzá...vagy mit gondolna ha nem is mondja el
2014. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen gondolkodtam :D kezd kicsit unalmas lenni, hogy minden nap van ilyen kérdés.. egyébként ugyan mit lehet rajta változtatni?? Ha nem tetszik, akkor örüljetek, hogy csak az a lány látja, aki lefekszik veletek.. én nem mutogatnám ha nem tetszene :D
2014. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kell neki az önbizalomnövelés
2014. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán úgy van vele, hogy itt az oldalon meg meri kérdezni, mert nem ismerik.. De sosem értettem ez miért jó?! Nem mutogatnám idegeneknek, elég ha az látja akivel vagyok.
2014. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se tudom, mit élveznek benne. Önbizalom növelés? Talán. De ha jobban belegondol az ember... nem tök mindegy, mások mit mondanak a szerszámról? Attól lehet, hogy a kiszemeltnek pont nem fog tetszeni. Arról nem is beszélve, hogy ha kinézetre oké is, semmi garancia rá, hogy rendesen ki is tud vele elégíteni egy nőt. Meg milyen pasi az, aki a farkára a legbüszkébb...? -.-
2014. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!