Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mindjárt mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mindjárt mondjátok, hogy a lányon legyen mit fogni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.


Féléve még husis lány voltam,szép arccal és a fiúk nem nagyon néztek meg.

Most,hogy leadtam 11 kg-t a pasik megnéznek,bókolnak,szeretnének ismerkedni..pedig most eléggé vékony vagyok ( 50 kg ) .Akkor miért mondjátok azt,hogy a lányon legyen mit fogni ?


2014. aug. 5. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
dinamikus attribútum, minden ember más, de ha szép vagy és meg is néznek a akkor mi a probléma kend?
2014. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50kg...de azt hogy én vagyok 80kg és én vagyok vékony...te rajtad van még valami? mutass egy képet barátosném, tényleg kíváncsi vagyok.
2014. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én husisan néznélek meg igazából! aki meg nem nézi meg a husis csajokat ,de ilyenekkel jön, hogy jó ha van mit fogni rajta, akkor az annyit jelent, hogy az ostobája azt hiszi, hogy attól husis és van mit fogni rajta típusú egy lány ha nagy a melle.
2014. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

alacsony vagyok,160 cm,ahhoz szerintem nem kevés


csak azért tettem fel a kérdést,mert érdekel,hogy akkor ez most hogy is van :)

2014. aug. 5. 10:27
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván most nem azok bókolnak, akik a husisakat szeretik. Ez tényleg ennyire bonyolult 20 évesen? :O
2014. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Ne vedd magadra, de tudod, a zsiráfot is sokan megnézik, mégsem akarnak egyet otthonra.

Másrészt: minek általánosítasz? Honnan tudod, hogy fél éve nem tetszettél a pasiknak?

2014. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a husis csajokat, ha valamikor visszahíznál, keress engem ;)
2014. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
lehet,hogy kellettem,csak nem azoknak,akik nekem tetszenek..
2014. aug. 5. 10:37
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

nekem alkatra főleg a telt lányok jönnek be...


2 ok miatt:

- ölelkezős típus vagyok, és ők jobban bírják ha erősebben megszorítom őket, persze óvatos vagyok ilyen téren

- szerintem a telt lányok mosolya nagyon szép, nem tudom pontosan megmagyarázni, mert minden mosoly nagyon szép, de egy kicsit kerekebb arc más...meg mintha jobban csillogna a szemük, annyira szépek :)


de nekem főleg a belső számít, nem rég volt egy pozitív csalódásom külső ügyileg, főleg alkat ügyileg :)

a test az elme és a lélek hármasa alkotja az embert, és nem lehet csak a látható test felszínből megállapítani valakiről, hogy milyen :) én mondjuk jobban szeretem előbb a lelket és az elmét felfedezni :)


21F

2014. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,nem bántam meg,hogy lefogytam :)
2014. aug. 5. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!