Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan mire vannak úgy oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mire vannak úgy oda hogy voltak jó pár nővel, hol ott azt nem hangsúlyozzák ki hogy milyen alja nők is voltak azok, kinézetre pl?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne irigykedj, és ne rontsd el másnak az örömét, sikerélményét. Még ha ronda nővel is volt, de ő örült neki, akkor hadd örüljön. Ha van elég önbizalmad akkor ez neked ne essen rosszul, majd te is találsz magadhoz illőt.
2014. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen mentalitással kétlem!
2014. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak 3 lány volt eddig az életembe, de azokra többen is mondták hogy jól néznek ki, életrevalóak. Mégsem dicsekedtem másnak, ellenben van aki megeszik 7-10nőt is, de szürke huszadrangúakról van szó, akik fel sem tűnnének.
2014. aug. 2. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A lakótársam kb. 30 lánnyal volt együtt (ami nem sok, hiszen már 24 éves, és egyetemen nem nehéz ezt a számot teljesíteni:D), és nem érzem dicsekvésnek, ha erről mesél.


Egyrészt, neki tetszettek ezek a lányok, lehet, neked nem tetszenének, vagy másnak a te 3 főd nem tetszene.:) Hogy beszélhetsz úgy valakiről, hogy "kinézetre alja nők"...hányinger.

2014. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kori21 válasza:
58 lannyal voltam eddig eggyutt...mindegyik vagy tancos lany szorakozo helyen vagy modell...a lenyeg az h nem gond annak az illetonek ha kevesbe szep lannyal volt eggyutt a lenyeg az h nonemu volt (szamara) 21f
2014. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod kisgyerek a szexet nem darabszámra mérik, meg ki milyen bombázóval volt! Rengeteg nővel voltam. Bombázóval és kevésbé széppel. Nem ezt kell kihangsúlyozni! Hanem hogy kitudtam elégíteni! Arról meg nem is beszélek milyen primitív vagy, hogy "alja nőt" használsz szinonímaként!
2014. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kori21 válasza:
:D komoly felnott emberrel allunk szemben...elore leirta amit gondol rolam holott semmit nem tud rolam...:)
2014. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!