Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak tetszik a műköröm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tetszik a műköröm egy lányon?

Figyelt kérdés

[link]

ilyesmi szolidabbra gondolok.


Vagy a fiúkat ez nem is érdekli?


2014. aug. 1. 15:14
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
19 eves fiu vagyok és gyűlölöm a műkörmöt.. szó szerint
2014. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi is tud lenni, ha szép, igényes és egyszerű. Sajnos egyre ritkábban lehet ilyennel találkozni.
2014. aug. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A fiúknak fogalmuk sincs arról, hogy műkörmöt, géllakkot, vagy körömlakkot látnak, nem tudnak erre odafigyelni. Főleg ha valami gömbölyűbb forma elvonja a figyelmüket, de az igényes, szolid műköröm, akárcsak az ékszer megszépíti azt aki viseli, úgyhogy nyugodtan hordd, sőt érdemes hordani, temészetesen nem a vastag, hosszú körmöket, az tényleg nem szép.
2014. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

23-assal férfi létemre maximálisan egyetértek.

Az talán túlzás, hogy _csak_ a kerek formákra figyelünk, de tény, hogy az összhatás a legfontosabb, és ebben a legtöbb embernél egy kis szerepet játszik a köröm. A legtöbb férfi nem figyeli konkrétan a műkörmöt, amíg nem kirívó, aki mégis ezen pampog, az egy betegesen kicsinyes/konzervatív/szőröző alak, szóval a csaj is jobb ha visszatartja magát tőle.

Ha igényes akkor szép keze lesz a hölgynek ami sztem eglég sokat ad a megjelenéshez. Nem utolsósorban magabiztosabb lesz a csaj.

Én személy szerint, ha már mindenképp választani kell, jobban tetszik a műköröm, vagy a festett köröm, mint a "természetes" köröm, főleg ha utóbbi ápolatlan, vagy nagyon rövid.

2014. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!