Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak tetszik a műköröm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tetszik a műköröm egy lányon?

Figyelt kérdés

[link]

ilyesmi szolidabbra gondolok.


Vagy a fiúkat ez nem is érdekli?


2014. aug. 1. 15:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
a köröm az nem érdekel inkább a haj
2014. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem tetszik semmien fajta.
2014. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
A mai nőkön egyre több hibajavítás van, azaz lassan már a férfiak guminőket szeretnek, műmellel, műajakkal, műkörömmel és műaggyal! :-)
2014. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ez csak van ész kész, a lényeg a körmökkel kapcsolatban, hogy ápolt legyen és ne legyen 10cm-s műkörme a lánynak ennyi.
2014. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Hát, tetszeni nem nagyon szokott, de ha jól áll, végülis megszeretheti, de örülj ennek, van olyan fiú aki nem is bírja elviselni a körmöt.
2014. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2014. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok a fiúkat/férfiakat nem érdeklik, inkább viszolyognak tőle, mert olyan művi, gépi, nem vonzó.
2014. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, mert a 10 éves kisöcsém kiakadt rám, hogy milyen csúnya, undorító a körmöm. És apa szerint is tök felesleges, nem azért mondta hogy beleszóljon,vagy sajnálja rá a pénzt -mivel diákmunkán voltam megkerestem rá- egyszerűen egyetlen férfi családtagomnak sem tetszik.
2014. aug. 1. 15:21
 9/24 anonim ***** válasza:

Sok fiú megnézi a lánynak a kezét, hogy mennyire ápolt

Ha még be sem valják hogy nézik, tudat alatt igenis

Én a páromnál jöttem rá erre

2014. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
És nekünk se tetszik:D
2014. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!