Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, akiért képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akiért képes lennék meghalni, és ez kicsit sem poén. Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Elviselem, hogy bántson, hogy megalázzon, hogy fájdalmat okozzon, hogy semmibe nézzen, csak hogy mellette lehessek és segíthessek neki. Az se baj, ha barátja van, az se baj, ha sosem fog szeretni. Csak segíteni akarok neki, törődni vele, foglalkozni, megvédeni. Ez betegség?
2010. jan. 11. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat nem hiszem, hogy beteg, de szomoru, ha viszonzatlan marad
2010. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem vagy beteg, csak szerelmes, és szeretsz szenvedni.én is ilyen vagyok.
2010. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy betegség,de ne tedd ezt magaddal.Másképp fogod látni,ha találsz egy lányt,aki viszonozza az érzéseidet és rájössz,hogy mennyivel jobb úgy az élet,ha szeretsz és viszont szeretnek!

Nem lehet,hogy ez a lány csak kihívás neked,hogy olyan,mint egy bálvány,elérhetetlen és ezért misztikus,felruházod mindennel és úgy érzed szereted?

2010. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon régóta ismerem, és egy kis ideig együtt is voltunk, szóval ismerem én. :) És nem találkoztam ilyen különleges lánnyal, pedig régen nagyon nagy csajozós voltam.
2010. jan. 11. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Képes lennél, vagy képes vagy...azért ez nem mindegy....
2010. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem,hogy különleges volt akkor,amikor együtt voltatok,de most rosszul bánik veled!Valamit tegyél ellene,mert csak pocsékolod az éveidet egy olyan lányra,aki szemmel láthatóan már nem akar téged.A te érdekedben erőltesd meg magad és kezdj el újra csajozni!!!Sok különleges lány van még,azért lesznek különlegesek,mert szeretni fogod őket, vagyis azt az egyet!
2010. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár engem szeretne így valaki..:(


Van barátja akkor ne kínozd magad miatta, aki így tud szeretni az többet érdemel.. adj esélyt egy olyannak aki tud majd értékelni, azzal a lánnyal meg minél kevesebbszer találkozzatok, nehéz lesz, de így talán boldogabb leszel később.

2010. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!